Nerezové kuchyně Praha

Snažíme se nejlépe vystihnout Vaše požadavky a potřeby.

0 (0 hodnocení)

+420 274 778 928

Main

Popis činnosti

U nás naleznete široký sortiment nerezového gastro nábytku pro restaurace, hotely, penziony, bary, školky a školy, nemocnice a v neposlední řadě i pro cukrárny a výrobny všech odvětví.

Mezi nosný program patří zejména nerezové stoly, nerezové dřezy, nerezové regály, nerezové skříně, nerezové chladicí stoly, nerezové ohřevné výdejní stoly, nerezové režony, nerezové vozíky, nerezové police, nerezové výdejní linky, nerezové americké bary a jiné.

Pro výrobu používáme nerezový ocelový materiál ČSN 17240/AISI304/1.4301, který splňuje nejpřísnější hygienické podmínky pro používání v potravinářské výrobě i ve zdravotnictví. Všechna naše zařízení jsou pevné svařované konstrukce pro nejnáročnější provozy.

Součástí našich služeb je montáž, doprava, náhradní díly po celém území ČR a SR.

Naším standardem jsou kvalitní nerezové výrobky zpracované nejmodernější technologií z nezávadného atestovaného materiálu a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Rádi Vám poskytneme k naší nabídce vysvětlení, popř. na základě našich zkušeností, navrhneme k některým specifickým požadavkům variantní řešení.

Vyrobíme na míru jakýkoliv nerezový gastro nábytek dle přání zákazníka. Snažíme se nejlépe vystihnout Vaše požadavky a potřeby.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Náhradní díly Pracovní stoly Pracovní desky Dřezy Výlevky Digestoře Podestavce Regály Police Výdejní vany Chladicí stoly Vozíky Výdejní linky

Služby

Prodej Zakázková výroba Poradenství Doprava Instalace Servis

Kontakty

Telefony

+420 274 778 928 Main

Emaily

gastroart@gastroart.cz
dolezel@gastroart.cz

Odkazy

www.nerezovekuchyne.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu