Ověřená firma

R2 SPORT bike

Prodej a servis jízdních kol a cyklo doplňků. Také servis lyží, snowbordů a běžek. Nabízíme také outdoorové vybavení a věci pro volný čas.

0 (0 hodnocení)

+420 774 711 972

Popis činnosti

R2 SPORT bike Nové Město nad Metují zajišťuje prodej a servis jízdních kol a cyklo doplňků. Dále servis lyží, snowbordů a běžek. Nabízíme také outdoorové vybavení a věci pro volný čas.

Prodej kol pro nejmenší až po závodní speciály. Provádíme záruční i pozáruční servis ZDARMA. Servis také na kola, která nejsou zakoupena u nás. K zakoupenému kolu dostanete dárek ZDARMA.

Dále zprostředkováváme servis a seřízení lyží a snowboardů na strojích MONTANA. Na seřízení vázání vám vystavíme potvrzení.

Najdete u nás značky Craft, Didriksons 1913, Inov 8, Merco, Trimm, Woox, Kama a boty Numero Uno. Hlavní značkou v cyklistickém a sportovním oblečení je značka SILVINI, FORCE. Dodáváme kola značek CTM, SUPERIOR, APACHE a komponenty COMPAGNOLO, SHIMANO, SRAM.

Při výběru kol Vám rádi poradíme a předáme i zkušenosti z mnoha závodů, které jsme absolvovali.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Crossová kola Dětská kola Horská kola FULL Horská kola pevná Městská kola Cyklistické vybavení Lyžařské vybavení Dámská móda Dámská obuv a oblečení Dámské rukavice Pánská móda Pánská obuv a oblečení Outdoor

Služby

Prodej sportovních potřeb E-shop Půjčovna Bazar Záruční servis Pozáruční servis

Značky

Craft Didriksons 1913 Inov 8 Merco Trimm Woox Kama Numero Uno SILVINI FORCE CTM SUPERIOR APACHE COMPAGNOLO SHIMANO SRAM

Kontakty

Telefony

+420 774 711 972 hlavní telefon
+420 607 052 629 Mobil

Emaily

info@r2-sport.cz
richard.hrzan@seznam.cz

Odkazy

www.r2-sport.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu