Humidirect, s.r.o.

ODLADĚNÝ SYSTÉM – ENERGETICKY ÚČINNÝ – ŠETRNÝ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

0 (0 hodnocení)

+420 739 212 919

Main

Popis činnosti

Humidirect, s. r. o. je od roku 2017 výhradním zástupcem německé společnosti Finestfog GmbH pro Českou republiku a Slovensko.

Systém Finestfog je určený pro průmyslové zvlhčování, nicméně jeho použití je možné prakticky kdekoliv, kde je potřeba udržovat danou relativní vlhkost, snižovat teplotu vzduchu, omezovat vznik elektrostatického výboje či snižovat prašnost prostředí.

Rozměry a provedení trysek a nerezových vysokotlakých rozvodů nenarušují interiér. Zvlhčování tak probíhá diskrétně a prakticky bezhlučně. Po celém světě je provozováno více než 1000 zvlhčovacích systémů Finestfog.

Společnost Finestfog GmbH byla založena v roce 1994. Finestfog GmbH se řadí mezi lídry v oboru adiabatického zvlhčování. Kromě Německa má oficiální zastoupení také v Rakousku, Švýcarsku, Nizozemí, Francii, Rumunsku, Portugalsku, Íránu, USA a v Kanadě.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Zvlhčovací systém Úpravna vody Trysky

Služby

Přímé zvlhčování vzduchu Adiabatické zvlhčování vzduchu Snížení prašnosti Chlazení vzduchu Snížení vlivu elektrostatického náboje Zlepšení kvality výroby Zvýšení relativní vlhkosti Úspora energie Úprava vody Snížení zdravotních rizik

Značky

FINESTFOG EATON EASY SIEMENS S7-1200 RITTAL OLTREMARE INTERPUMP VIQUA NUERT

Kontakty

Telefony

+420 739 212 919 Main

Emaily

info@humidirect.cz

Odkazy

http://www.humidirect.cz/ website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu