Ověřená firma

Humidirect, s.r.o.

ODLADĚNÝ SYSTÉM – ENERGETICKY ÚČINNÝ – ŠETRNÝ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

0 (0 hodnocení)

+420 739 212 919

Popis činnosti

Humidirect, s. r. o. je od roku 2017 výhradním zástupcem německé společnosti Finestfog GmbH pro Českou republiku a Slovensko.

Systém Finestfog je určený pro průmyslové zvlhčování, nicméně jeho použití je možné prakticky kdekoliv, kde je potřeba udržovat danou relativní vlhkost, snižovat teplotu vzduchu, omezovat vznik elektrostatického výboje či snižovat prašnost prostředí.

Rozměry a provedení trysek a nerezových vysokotlakých rozvodů nenarušují interiér. Zvlhčování tak probíhá diskrétně a prakticky bezhlučně. Po celém světě je provozováno více než 1000 zvlhčovacích systémů Finestfog.

Společnost Finestfog GmbH byla založena v roce 1994. Finestfog GmbH se řadí mezi lídry v oboru adiabatického zvlhčování. Kromě Německa má oficiální zastoupení také v Rakousku, Švýcarsku, Nizozemí, Francii, Rumunsku, Portugalsku, Íránu, USA a v Kanadě.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Zvlhčovací systém Řídicí jednotky Čerpadla Trysky

Služby

Zlepšení kvality výroby Přímé zvlhčování Úprava vody Úspora energie Chlazení vzduchu Snížení zdravotních rizik Hygienický provoz Šetrnost k životnímu prostředí

Značky

FINESTFOG EATON EASY SIEMENS S7-1200 RITTAL OLTREMARE INTERPUMP

Kontakty

Telefony

+420 739 212 919 hlavní telefon

Emaily

info@humidirect.cz

Odkazy

www.humidirect.cz
www.finestfog.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací doba:

Po 09 - 17
Út 09 - 17
St 09 - 17
Čt 09 - 17 Dnes
09 - 17
So zavřeno
Ne zavřeno

Otevírací doba je pouze orientační. Osobní schůzky jsou možné jen po předchozí dohodě.

Klíčová slova

zvlhčování vzduchu přímé zvlhčování vzduchu zvlhčování bez stlačeného vzduchu bezhlučné zvlhčování vzduchu systém Finestfog Finestfog adiabatické zvlhčování jemný aerosol zvlhčovací systém vysokotlaké pístové čerpadlo jednosložkové trysky čerpadlo Finestfog zlepšení kvality výroby vlhost vzduchu čištění vzduchu vlhkost v prostoru chlazení vzduchu vysokotlaká voda demineralizovaná voda změkčená voda

Kategorie

Vzduchotechnika Čištění vzduchu a spalin Čerpadla Voda - úprava, čištění

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu