Ověřená firma

Hotel Rýzmburk

Styl, komfort, kvalita, sport. U nás bude spokojen každý!

0 (0 hodnocení)

+420 724 914 506

Popis činnosti

Moderní a výjimečný hotel umístěný v krásném prostředí. Jako součást národní přírodní památky "Babiččino údolí" je napojen na turistické trasy a cyklostezky. Areál je přímo u Rýzmburského altánu a zříceniny hradu.

V hotelu je 40 lůžek, v některých pokojích je možnost přistýlek. Standardní pokoje jsou situované jiho-západním směrem směrem do přilehlého lesa. Koupelny jsou podobné pro všechny pokoje.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, televizí a internetovým připojením zdarma. Vstup do pokojů pomocí karty. Útulné pokoje jsou v přízemí a prvním patře. Ubytování se hlásí v recepci.

Snídaně v ceně ubytování se podávají v restauraci formou výběru ze snídaňového menu. Náš personál vedený šéfkuchařem pro vás připraví širokou nabídku vybraných lahůdek, moderních i tradičních moučníků či ovocných mís. Samozřejmostí je dodávka nápojů a pomoc při výběru kvalitních alkoholických nápojů.

Kromě klasických ubytovacích a stravovacích služeb nabízíme dva prostorné konferenční sály pro osmdesát a šestnáct osob, kde se konají svatby, školení a nejrůznější společenské akce.

V nevšedním prostření tu najdete pohodlí, výběr gastronomických specialit, osvěžení a příjemný personál vždy připravený vyhovět Vašim přáním.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Jednolůžkové pokoje Dvoulůžkové pokoje Velké apartmány Čtyřlůžkový pokoj

Služby

Ubytování Restaurace Internetové připojení Snídadaňové menu Konferenční sály Doprovodné programy Svatební hostiny Farma Cyklostezky Půjčovna kol

Kontakty

Telefony

+420 724 914 506 hlavní telefon

Emaily

info@ryzmburk.cz

Odkazy

www.ryzmburk.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu