EUROPAPIER - BOHEMIA, spol. s r.o.

Vedoucí velkoobchod s papírem ve střední a východní Evropě.

0 (0 hodnocení)

+420 387 312 377

Main

Popis činnosti

Společnost Europapier chce být pro své zákazníky papírenským velkoobchodníkem číslo jedna poskytujícím řešení na míru v oblasti papírenství a obalů.

Celý náš tým se věnuje prodejní činnosti a nabízí ty nejlepší služby ve své třídě za výhodných podmínek. Jako vedoucí firma v oboru na našich trzích jsme schopni klientům poskytovat přidanou hodnotu a také být finančně silným a spolehlivým partnerem pro investory do našeho odvětví.

Ve svých regionech máme více než 50 skladů, kde můžeme uskladnit celkem přes 150.000 palet. Většina našich skladů je schopna skladovat objednávky pro zákazníky a připravovat objednávky na základě konkrétních požadavků jako třídění, označování nebo balení.

Chceme svým klientům poskytovat jen ty nejlepší produkty, a proto jsme vybudovali dlouhodobé strategické partnerské vztahy s vedoucími výrobci v Evropě a v zámoří. Tato partnerství jsou založena na vzájemné důvěře a spolupráci.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Obalový materiál Kancelářský papír Grafický papír Speciální papír Toaletní papír Papírové kapesníčky Papírové utěrky Papírové ubrousky Lepící pásky Poštovní obálky Stretch fólie Papírové ručníky Čisticí chemie Úklidové prostředky Osvěžovače

Služby

Velkoobchod s papírem Řešení na míru Skladovací služby Distribuční služby Vzorkovna

Značky

TORK FRE PRO

Certifikáty

PEFCTM FSC label European Ecolabel (European Flower) Nordic Swan Carbon Neutral Product Blue Angel Certified Green Energy (Green-e) Windpower

Kontakty

Telefony

+420 387 312 377 Main

Emaily

hygiena@europapier.cz
prodej@europapier.cz
obchod@europapier.cz

Odkazy

http://www.europapier.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu