Pazdera s.r.o. – stavební mechanizace

Jsme kompletně vybavená firma, která se úzce specializuje na činnost spojenou se zakládáním staveb, s demolicemi a terénními úpravami všech druhů.

0 (0 hodnocení)

+420 734 172 815

Vedoucí dopravy a mechanizace

Popis činnosti

Naše firma nabízí veškeré zemní práce již 20 let. Zaměřuje se na služby jak pro drobné zákazníky, tak pro větší firmy. Sídlem naší společnosti je město Velká Bystřice – Na Letné 797, ale podle zakázky působíme v celém moravském kraji v celé České republice.

Jsme kompletně vybavená firma, která se úzce specializuje na činnost spojenou se zakládáním staveb, s demolicemi a terénními úpravami všech druhů. Díky tomu můžeme větším firmám nabídnout špičkové služby, jaké mohou být v rámci jejich širší nabídky služeb nepostradatelné.

Nabízíme autodopravu sklápěcími vozy, rozvoz sypkých materiálů. Provádíme zemní a výkopové práce, demolice, úpravy terénu či uložení zeminy. K dispozici máme bourací kladivo. Zajišťujeme strojní výkopy vodovodů, kanalizací, plynu, telekomunikačních a elektrických rozvodů. Nabízíme také prodej štěrku.

K dispozici máme širokou škálu sklápěcích vozů, od dvounápravových po čtyřnápravové (Tatra, Man, Iveco, Daf, Avia). Dále máme k dispozici zemní stroje – pásový bagr, traktorbagry a kolové bagry (New Holland, Wacker Neuson, O&K).

V případě jakýkoliv dotazů mě můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 777 044 216 a nebo můžete napsat na e-mailovou adresu: jpazdera@volny.cz.

Těším se na budoucí spolupráci!

Produkty

Bourací kladivo Sklápěcí vozy Kontejnerová vozidla Zemní stroje

Služby

Autodoprava sypkých materiálů Výkopové práce Zemní bourací práce Demolice Prodej štěrku Uložení zemin Úprava terénů

Značky

MAN Tatra DAF OKI Iveco NEW Holland Avia

Kontakty

Telefony

+420 734 172 815 Vedoucí dopravy a mechanizace
+420 777 044 216 Mobil

Emaily

jpazdera@volny.cz

Odkazy

http://www.autodopravapazdera.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu