TAURUS TRANS CZ s.r.o.

Své služby jsme připraveni a ochotni Vám poskytnout denně i mimo obvyklou pracovní dobu.

0 (0 hodnocení)

+420 461 631 790

Popis činnosti

Firma TAURUS TRANS byla založena v roce 1997 s hlavní činností mezinárodní zasilatelství. O rok později byla činnost rozšířena o mezinárodní dopravu nákupem prvních nákladních vozidel.

K zajištění Vašich požadavků na mezinárodní přepravu máme pro Vás připravena vlastní vozidla. Od roku 1998, kdy bylo zakoupeno první nákladní vozidlo, se náš autopark rozšířil na současných dvacet šest nákladních automobilů, které splňují náročné ekologické předpisy evropských zemí, týkajících se mezinárodní dopravy.

Díky rozmanitosti vozidel jsme schopni pro Vás přepravit různé druhy zboží od mražených potravin po velké strojní díly. Samozřejmostí vybavení vozidel je satelitní sledování, takže jsme Vám kdykoliv schopni sdělit, kde se právě nachází Vaše zásilka.

Nabízíme Vám v nově zrekonstruovaném objektu ubytování na pracovních cestách, pro dovolenou, soustředění sportovních klubů, firemní a dlouhodobé pobyty.

Zkušený a stabilizovaný kádr pracovníků dispečinku a řidičů realizuje zakázky velmi rychle, spolehlivě a v souladu s potřebami zákazníků.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Plachtové vozy Chladírenské vozy

Služby

Přeprava zboží Export / import Logistické centrum Skladování Ubytování Spedice

Značky

SCANIA VOLVO

Kontakty

Telefony

+420 461 631 790 hlavní telefon
+420 461 631 791 Tel.

Emaily

taurus@taurustrans.cz

Odkazy

www.taurustrans.cz
www.penziontaurus.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu