Ověřená firma

TYMO s.r.o.

S námi si dotvoříte vzhled domu i zahrady!

0 (0 hodnocení)

+420 602 442 835

Popis činnosti

Od roku 1993 prodáváme a odborně montujeme garážová vrata, průmyslová vrata, posuvné brány, lamelové clony, okna, markýzy, venkovní rolety, venkovní a interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu.

Dodáváme a odborně montujeme sekční, posuvná, křídlová, rolovací, privátní i průmyslová vrata LOMAX s dlouhou životností a 10letou zárukou. Rovněž dodáváme a montujeme předokenní rolety LOMAX zabudované do okenního překladu nebo s viditelným boxem.

Nabízíme širokou škálu efektivního venkovního stínění. Dodáváme vnitřní žaluzie a látkové stínění k doplnění moderních interiérů. Chraňte se před mouchami a komáry praktickými a elegantními sítěmi CLIMAX.

Plastová, dřevěná či hliníková okna u nás si můžete vybrat ze široké nabídky. Tradiční česká výroba. Dokonalá kombinace izolačních a estetických vlastností.

V naší nabídce naleznete také markýzy a pergoly, výrazný exteriérový prvek, který dotváří vzhled domů a zahrad. Elegantní a účinné zastínění a zvětšení obytného prostoru.

Nabízíme širokou škálu dlažeb, obrubníků, obkladů, schodů a plotových prvků včetně prvků zahradní architektury. Dodáváme a montujeme terasy a plotovky z materiálu s vysokou odolností a nízkou potřebou údržby.

Samozřejmě nás také můžete navštívit osobně v naší prodejně v Soběslavi, kde si můžete vyzkoušet funkční vystavené vzorky. Pokud máte zájem o námi nabízené produkty, můžete nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře na našich stránkách www.tymo.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Žaluzie Sítě proti hmyzu Venkovní stínění Rolety Markýzy Stínění zimních zahrad Svislé fasádní clony Vnitřní látkové stínění Pergoly Garážová vrata Průmyslová vrata Posuvné brány Dlažby Terasy Ploty Okna Dveře Betonové prvky Zdicí prvky Zahradní architektura

Služby

Prodej Montáž Servis

Značky

LOMAX CLIMAX BETON BROŽ OKNOTHERM® Woodplastic

Certifikáty

Venkovní žaluzie pokročilí Certifikát partnera WOODPLASTIC Certifikát montážníka WOODPLASTIC

Kontakty

Telefony

+420 602 442 835 hlavní telefon

Emaily

info@tymo.cz
prodej@tymo.cz

Odkazy

www.tymo.cz
www.terasy-jizni-cechy.cz terasová prkna a plotovky pro každý dům
www.tymo.climax.cz Naše žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu zlepšují lidem život.

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu