TYMO s.r.o.

S námi si dotvoříte vzhled domu i zahrady!

0 (0 hodnocení)

+420 602 442 835

Main

Popis činnosti

Od roku 1993 prodáváme a odborně montujeme garážová vrata, průmyslová vrata, posuvné brány, lamelové clony, okna, markýzy, venkovní rolety, venkovní a interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu.

Dodáváme a odborně montujeme sekční, posuvná, křídlová, rolovací, privátní i průmyslová vrata LOMAX s dlouhou životností a 10letou zárukou. Rovněž dodáváme a montujeme předokenní rolety LOMAX zabudované do okenního překladu nebo s viditelným boxem.

Nabízíme širokou škálu efektivního venkovního stínění. Dodáváme vnitřní žaluzie a látkové stínění k doplnění moderních interiérů. Plastová, dřevěná či hliníková okna u nás si můžete vybrat ze široké nabídky. Tradiční česká výroba. Dokonalá kombinace izolačních a estetických vlastností.

Produkty

Žaluzie Sítě proti hmyzu Venkovní stínění Rolety Markýzy Stínění zimních zahrad Svislé fasádní clony Vnitřní látkové stínění Pergoly Garážová vrata Průmyslová vrata Posuvné brány Dlažby Terasy Ploty Okna Dveře Betonové prvky Zdicí prvky Zahradní architektura Křídlová vrata

Služby

Prodej Montáž Servis Dodání a montáž vrat Dodání a montáž žaluzií Dodání a montáž rolet Dodání a montáž markýz a pergol Dodání a montáž sítí proti hmyzu Terasy wood-plastic composite Prodej betonových prvků a plotů

Značky

LOMAX CLIMAX BETON BROŽ OKNOTHERM Woodplastic Velux

Členství v profesních spolcích

Registrovaná firma 'Zelená úsporám'

Certifikáty

Venkovní žaluzie pokročilí Certifikát partnera WOODPLASTIC Certifikát montážníka WOODPLASTIC

Kontakty

Telefony

+420 602 442 835 Main

Emaily

info@tymo.cz
prodej@tymo.cz
servis@tymo.cz

Odkazy

http://www.tymo.cz website
http://www.tymo.cz/ reservation
http://www.tymo.cz/ menu
http://www.tymo.cz/ order

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu