AUTO LUBOŠ

Kvalita vyvážená zkušenostmi. Široké spektrum služeb a to vše pod jednou střechou!

0 (0 hodnocení)

+420 775 799 183

Pneu/auto servis

Popis činnosti

Autoservis EKOPON nabízí opravy a servis osobních, užitkových a SUV vozidel všech značek. Nabízené široké spektrum služeb a to vše pod jednou střechou. V našich službách naleznete také čištění interiérů a exteriérů vozidel.

Pneuservis je vybaven pro veškeré druhy vozidel do hmotnosti 4 T a velikosti disku do 26". Montážní práce jsou prováděny bez objednání, kvalitně a s možností "na počkání".

K dispozici je Vám i naše pohotovostní služba. Naložení a odtah porouchaného vozidla popř. odtah při autonehodě i s Vaším odvozem z místa na místo Vámi určené nebo přímo k nám do autoservisu, kde drobné opravy či pneuservis jsme schopni zajistit hned po příjezdu a na počkání, popřípadě Vám dáme k dispozici náhradní vozidlo k užívání. Zajistíme i dopravu a rozvoz osob do místa bydliště nebo dle přání.

Provozujeme výkupnu kovů, kde nabízí výkup železa, ocelového šrotu a barevných kovů. Vykupujeme od občanů i od firem, máme otevřeno každý den v týdnu, včetně víkendu a svátku. Naše váhy jsou digitální a kalibrované pro co nejpřesnější zvážení Vašeho kovu.

Dále se zabýváme demontáží a likvidací kovu z objektů jako jsou domy, haly, stavební místa, venkovní prostory, např. kovové konstrukce, zábradlí, rozvod topení a topných těles, kotle, kovové okenní rámy apod. Zajišťujeme také půjčovnu vozíků, přívěsů a nářadí.

Snaha a individuální přístup ke každému vozu je pro nás prioritou.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Zahradnické nářadí Dílenské nářadí Stavební nářadí Autopřepravník Přívěsy Přívěs s plachtou

Služby

Autoservis Pneuservis Čištění vozidel Odtahová služba

Kontakty

Telefony

+420 775 799 183 Pneu/auto servis
+420 775 799 183 Čistění vozidel
+420 775 799 185 Odtahová služba

Emaily

autroservis@lubosauto.cz

Odkazy

www.lubosauto.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu