ZEMPRON s.r.o. - autovrakoviště Citroën a Peugeot Třebíč

Specializujeme výhradně na francouzské značky Citroën a Peugeot a proto zvládneme i nadstandardní požadavky spojené s těmito vozidly.

0 (0 hodnocení)

+420 608 806 406

Main

Popis činnosti

Sháníte náhradní díly na vozy Peugeot nebo Citroën? Nebo naopak Váš vůz už je nepojízdný a potřebujete jej ekologicky zlikvidovat? Pak Vám nabízíme služby našeho autovrakoviště pro vozy Peugeot a Citroën v Jaroměřicích nad Rokytnou nedaleko Třebíče.

Již od roku 1999 se specializujeme výhradně na francouzské značky Citroën a Peugeot a proto zvládneme i nadstandardní požadavky spojené s těmito vozidly. Majitelům nepojízdných vozidel nabízíme možnost výkupu jejich vozidel za nejlepší cenu.

Zajistíme likvidaci vašeho starého a nepojízdného či havarovaného vozidla či vraku, ať už osobního či dodávky. Váš automobil k nám stačí dopravit nebo pro vás zařídíme i odtah vraku. Vystavíme Vám doklad o ekologické likvidaci vozidla.

Produkty

Použité náhradní díly Motory Převodovky Nápravy Karosářské díly Světla Chladiče Jednotky...

Služby

Autovrakoviště Ekologická likvidace vozidel Doklad o ekologické likvidaci vozidla Výkup vozů havarovaných nebo poškozených Možnost odtažení vozu

Značky

Citroën Peugeot

Kontakty

Telefony

+420 608 806 406 Main

Emaily

vrakotechna@gmail.com

Odkazy

http://www.autovrakoviste-citroen-peugeot.cz/ website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu