Ověřená firma

Svatební dům NUANCE

Pronovias Premium dealer v ČR. Svatební šaty musejí být nejkrásnějším oděvem života. Musejí být s nevěstou propojeny, měly by odrážet její individualitu a vytříbený vkus.

0 (0 hodnocení)

+420 737 014 374

Popis činnosti

NUANCE přináší to nejlepší ze světové svatební, společenské a pánské slavnostní módy. Jako jediná v ČR nabízí i svatební šaty haute couture ATELIER PRONOVIAS.

NUANCE je v Českých Budějovicích již od roku 1995 a je lídrem svatební branže. Autorizovaně zastupuje barcelonské značky PRONOVIAS a ROSA CLARÁ. Modely prodává a zatím i půjčuje.

Svatební šaty ze svatebního domu vás potěší nejmodernějšími střihy a materiály, jsou luxusní a propracované. Na výběr jsou fazony pro všechny typy a velikosti postav. Nemusíte se obávat, svatební šaty z NUANCE nejsou jen na modelky a jsou profesionálně krejčovsky upravovány na vaši postavu. Zabrané, zvětšené či zkrácené šaty krásně obejmou vaše tělo a stanou se vaší součástí. Neškrtí, netáhnou, nepadají, nekrabatí se.

Pánové v NUANCI najdou obleky a doplňky německé prémiové značky WILVORST, které nemají konkurenci. Vybrat si mohou ze široké nabídky doplňků, košil, vest, opasků a bot, u nás je vždy dostatek k prodeji i pronájmu.

Zajišťujeme také hromadné zápůjčky např. smokingů. Koupit si svatební šaty není marnotratné, na svatbě není, krom ženicha, nic důležitějšího, na co ve svatebním rozpočtu myslet. Kdo šetří na svatební róbě a obleku, dělá chybu a většinou toho později nad svatebními fotografiemi lituje.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Svatební šaty Pronovias Svatetební šaty haute couture Atelier Pronovias Společenské šaty Pronovias Plesové šaty Pronovias Pánské obleky Wilvorst Pánské doplňky Wilvorst

Služby

Svatební salón Prodej svatebních šatů Půjčovna svatebních šatů Krejčovské úpravy Prodej společenských šatů Pronájem společenských šatů Sezónní výprodej Občerstvení

Značky

Pronovias Barcelona Wilvorst Northeim Retofy Rožnov Svatební střevíce Rainbow

Členství v profesních spolcích

Cech svatebních expertů ČR

Certifikáty

Svatební expert

Speciality

Haute couture Jediný skutečně značkový salon v jižních Čechách.

Jazyky

Anglický Německý

Kontakty

Telefony

+420 737 014 374 hlavní telefon

Emaily

sanpatrick@nuance.cz

Odkazy

www.nuance.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu