Ověřená firma

Svatební salon AJETO

Svatební šaty jsou základem svatby. Každá nevěsta chce v tento den vypadat nádherně a nezapomenutelně. S námi bude Váš svatební den opravdu jedinečný!

0 (0 hodnocení)

+420 608 735 209

Popis činnosti

Blíží se Váš očekávaný den D? Budete se vdávat nebo jdete na důležitou společenskou akci? Pak jste ne na našich stránkách správně!

Nabízíme svatební šaty s vlečkou, se širokou nabíranou sukní, šaty různého zdobení. Různé velikosti, od jednoduchých až po velmi bohaté. Pokud zatoužíte po šatech přímo z Paříže, neváhejte nás kontaktovat.

Náš salon je určený také slečnám, které před sebou mají maturitní ples nebo taneční kurzy. U nás si vyberete společenské šaty pro každou příležitost. Nabízíme kolekci z Paříže a Milána.

K šatům na polonézu jsou rukavičky zdarma. Pokud toužíte po limuzíně, i tu dokážeme zajistit.

Když navštívíte náš salon rádi Vás obsloužíme a poradíme. Můžeme Vám kvalitně a s ohledem na Vaše požadavky poradit tak, abyste se ve svatebních šatech cítila jako princezna. S námi bude Váš svatební den opravdu jedinečný!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Svatební šaty Společenské šaty Pánské obleky Chlapecké obleky Dětské obleky Bižuterie Kravaty Drobnosti do vlasů Rukavičky Mašličky Ozdoby do auta Bolerka a kožíšky Korunky a čelenky Manžetové knoflíčky Svatební obuv

Služby

Půjčovna oděvů Objednání limuzíny

Kontakty

Telefony

+420 608 735 209 hlavní telefon
+420 518 626 834 Fax

Emaily

salonajeto@seznam.cz

Odkazy

www.salonajeto.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu