Svatební salon AJETO

Svatební šaty jsou základem svatby. Každá nevěsta chce v tento den vypadat nádherně a nezapomenutelně. S námi bude Váš svatební den opravdu jedinečný!

0 (0 hodnocení)

+420 608 735 209

Main

Popis činnosti

Blíží se Váš očekávaný den D? Budete se vdávat nebo jdete na důležitou společenskou akci? Nabízíme svatební šaty s vlečkou, se širokou nabíranou sukní, šaty různého zdobení. Různé velikosti, od jednoduchých až po velmi bohaté. Pokud zatoužíte po šatech přímo z Paříže, neváhejte nás kontaktovat.
Náš salon je určený také slečnám, které před sebou mají maturitní ples nebo taneční kurzy. U nás si vyberete společenské šaty pro každou příležitost. Nabízíme kolekci z Paříže a Milána. K šatům na polonézu jsou rukavičky zdarma. Pokud toužíte po limuzíně, i tu dokážeme zajistit. Když navštívíte náš salon rádi Vás obsloužíme a poradíme. Můžeme Vám kvalitně a s ohledem na Vaše požadavky poradit tak, abyste se ve svatebních šatech cítila jako princezna.

Produkty

Svatební šaty Společenské šaty Pánské obleky Chlapecké obleky Dětské obleky Bižuterie Kravaty Drobnosti do vlasů Rukavičky Mašličky Ozdoby do auta Bolerka a kožíšky Korunky a čelenky Manžetové knoflíčky Svatební obuv

Služby

Půjčovna oděvů Objednání limuzíny Půjčovná svatebních šatů Půjčovna společenských šatů

Kontakty

Telefony

+420 608 735 209 Main
+420 518 626 834 Fax
+420 608 735 209 Mobile

Emaily

salonajeto@seznam.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 11 - 17
Út 11 - 17
St 11 - 17
Čt 11 - 17
11 - 17 Dnes

Možnost individuální domluvy hodiny i dne.

Klíčová slova

svatební šaty svatební doplňky společenské šaty šaty na ples plesové šaty obleky pánské obleky dětské obleky šaty pro družičky šaty na polonézu šaty do tanečních půjčovna stavebních šatů svatební půjčovna salon AJETO bílé šaty na polonézu barevné šaty na polonézu svatební obuv šaty na polonéz svatební závoje svatební kožíšky svatební šaty Kyjov svatební šaty Skalice svatební šaty Holič svatební šaty Holíč svatební šaty Senice svatební doplňky Senice svatební doplňy Senice svatební šaty Hodonín šaty pro družičky Hodonín svatební salon Hodonín svatební salon Kyjov svatební salon Senice svatební půjčovna Hodonín svatební půjčovna Kyjov svatební půjčovna Skalice svatební půjčovna Senice svatební salon uherské hradiště svatební šaty uherské hradiště půjčovna šatů uherské hradiště půjčovna svatebních šatů uherské hradiště zdarma jabloneck svatební salon Brno svatební šaty Brno svatební salon Vyškov svatební šaty Vyškov svatební šaty Břeclav svatební salon Břeclav zdarma jablonecká bižuterie k šatům salon šaty šaty na ples Brno společenské šaty Brno šaty na polonéz Brno bílé šaty Brno svatební obuv Brno doplňky ke svatebním šatům

Kategorie

Svatební šaty, salóny Společenské oděvy - půjčovny Oděvy dámské Oděvy pánské Oděvy, textil

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu