Hotel Ostrý Železná Ruda

Dobré jídlo, profesionální přístup a pěkné ubytování najdete u nás!

0 (0 hodnocení)

+420 376 397 927

Recepce

Popis činnosti

Kouzlo nezapomenutelné dovolené není ve vysoké ceně, nebo v počtu kilometrů od domova. Návštěvou našeho hotelu zjistíte, že na Šumavě je spousta krásy i pro Vás. Zázemí při Vaší dovolené Vám poskytne Hotel Ostrý, který se nachází v centru města Železné Rudy.

Hotel poskytuje ubytování ve 27 pokojích, které jsou účelně vybaveny praktickým pohodlným nábytkem, samostatným sociálním zařízením, telefonem. K dispozici je také apartmán pro 4 osoby a pokoj s bezbariérovým přístupem. Celková kapacita hotelu je 76 lůžek.

Wi-Fi připojení zdarma v celém hotelu. V budově hotelu máme i krásné květinářství, kde můžete každý den zakoupit řezané květiny. V okolí můžete využít možnosti zahrát tenis, squash, bowling, navštívit fitness centrum, lanové centrum, sjet kopec na slalomové káře nebo si půjčit skútr či čtyřkolku.

Od jara do podzimu hotel Ostrý vyhledávají zejména pro jeho polohu poblíž nových cykloturistických tras a stezek také milovníci jízdy na kole. Hotel s tím počítá a svým klientům proto nabízí možnost úschovy kol v uzamykatelné úschovně.

Romantická příroda Železné Rudy přímo vybízí k projížďkám na kole. Půjčit si ho můžete v půjčovně, která se nachází v těsné blízkosti hotelu. Zde si můžete nechat kolo i seřídit nebo opravit. V zimních měsících se tato půjčovna kol mění na půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

27 pokojů 2 apartmány

Služby

Hotelové služby a ubytování Stravování pro hotelové hosty Venkovní terasa Kolárna Wi-Fi připojení Bezbariérový přístup Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení Půjčovna kol včetně cykloservisu

Certifikáty

Spolehlivá firma - zivefirmy.cz

Kontakty

Telefony

+420 376 397 927 Recepce

Emaily

info@hotelostry.cz

Odkazy

http://www.hotelostry.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu