Ing. Bohuslava Klavíková - Daňové poradenství.

Daňová, účetní a právní kancelář v Chrudimi.

0 (0 hodnocení)

+420 723 119 455

Popis činnosti

Hledáte kvalitní daňové a účetní poradenství s možností právního poradenství. Tyto komplexní služby zajistí Ing. Bohuslava Klavíková v rámci advokátní, daňové a účetní kanceláře v blízkosti Pardubic a Chrudimi.

Naše advokátní a auditorská kancelář poskytuje široké spektrum služeb, které jsou zaměřeny na advokacii, audit a účetnictví. Kancelář naleznete v centru města Chrudim v okrese Pardubice, ale své služby poskytujeme po celém Pardubickém kraji.

Naše auditorská a účetní kancelář se specializuje zejména na průběžné audity podnikatelských subjektů, daňové poradenství a účetnictví. Dále zajišťuje vedení podvojného účetnictví pro podnikatele a daňové evidence (dříve jednoduchého účetnictví). Současně zpracovává daňová přiznání k dani z příjmů fyzických a právnických osob také v prodloužené lhůtě šesti měsíců, neboť advokát má stejné postavení jako daňový poradce.

Právní, účetní a auditorské služby poskytujeme již od roku 1994. Vycházíme z individuálních požadavků našich klientů tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku při respektování právních, daňových a účetních hledisek. Komplexnost právních, auditorských a účetních služeb je spojena s vysokou profesionalitou, odborností a flexibilitou.

Zaujala Vás naše nabídka služeb a účetnictví? Jste z Chrudimi a okolí Pardubic? Neváhejte nás kontaktovat a využít našich služeb.

Služby

Vedení účetnictví a daňové evidence Účetnické poradenství Auditorské služby Daňové poradenství a daňové právo

Kontakty

Telefony

+420 723 119 455 hlavní telefon

Emaily

bohuslava@klavik.cz

Odkazy

www.klavik.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu