Ověřená firma

ALFACO, spol. s r.o.

Díly pro chladicí techniku, tepelná čerpadla a klimatizaci.

0 (0 hodnocení)

+420 465 473 005

Popis činnosti

Hlavní náplní společnosti je obchodní činnost spojená s technickou a poradenskou službou zákazníkům v oboru chladicí techniky a tepelných čerpadel.

Společnost ALFACO zastupuje v České republice zájmy velkých výrobců, kteří vyrábějí díly a komplety chladicích a klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel a ventilátorů.

Společnost ALFACO, spol. s r.o. je aktivní v deseti zemích Evropy, přičemž v polovině z nich má stálé zastoupení. Sídlo společnosti je ve Vídni, zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku je v Chocni. Nacházíme v objektu naproti budově ČD, 1. patro.

Copeland jako vedoucí světový výrobce pokračuje i s výhledem do budoucnosti a neustále zdokonaluje svůj výrobní program s cílem poskytnou vyčerpávající pokrytí všech možných aplikací v chladicí a klimatizační technice i ve zcela originálních případech.

Společnost ALCO Controls je součástí nadnárodního koncernu EMERSON – jeho skupiny Climate technologies, do které patří i výrobce kompresorů Copeland.

Carel nabízí standardní i speciální regulaci, snímače, díly vlhčení v oborech chlazení, klimatizace, tepelných čerpadel, ovládání vlhkosti, tlaku a teploty, stejně tak i kompletní řídicí systémy včetně monitoringu, dozoru a ovládání instalované soustavy z centrálního místa.

Společnost EBM-Papst vyrábí a vyvíjí vysoce kvalitní ventilátory jak pro průmyslové aplikace, tak i pro domácí použití a automobilový průmysl. Společnost Alfaco se zaměřuje především na sortiment ventilátorů používaných v chladírenských aplikacích a tepelných čerpadlech.

Společnost Ziehl-Abegg je německá firma patřící k nejpřednějším výrobcům ventilátorů, regulace, techniky pohonů pro výtahy a dopravu. S více než stoletou zkušeností dodává své produkty do celého světa.

Společnost Fanco – Hangzhou Weiguang Electronic Co. je čínský výrobce ventilátorů.
Naše společnost dováží vybrané typy AC axiálních ventilátorů průměru 250-500 mm 230 a 380 V především pro chladírenské aplikace, jako náhradní díly do stávajících zařízení či jako alternativní ventilátory.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Chladicí technika Klimatizační technika Tepelná čerpadla Kompresory Snímače Ventilátory Pájené deskové výměníky OEM komponenty Diferenční manostaty Pružné hadice Sběrače chladiva Ventily rotalock

Služby

Technická a poradenská činnost

Značky

Copeland ALCO Controls Carel EBM-Papst Ziehl-Abegg Fanco – Hangzhou Weiguang Electronic Co. SWEP Güntner GmbH Sanhua JDK s.r.o. Beck controls Cool mate Goratech Dena line

Kontakty

Telefony

+420 465 473 005 hlavní telefon
+420 603 927 687 Mobil
+420 465 473 006 Fax
+420 602 451 924 Mobil

Emaily

alfaco@alfaco.cz

Odkazy

www.alfaco.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu