ALFACO, spol. s r.o.

Díly pro chladicí techniku, tepelná čerpadla a klimatizaci.

0 (0 hodnocení)

+420 465 473 005

Main

Popis činnosti

Hlavní náplní společnosti je obchodní činnost spojená s technickou a poradenskou službou zákazníkům v oboru chladicí techniky a tepelných čerpadel.

Společnost ALFACO zastupuje v České republice zájmy velkých výrobců, kteří vyrábějí díly a komplety chladicích a klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel a ventilátorů.

Společnost ALFACO, spol. s r.o. je aktivní v deseti zemích Evropy, přičemž v polovině z nich má stálé zastoupení. Sídlo společnosti je ve Vídni, zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku je v Chocni. Nacházíme v objektu naproti budově ČD, 1. patro.

Copeland jako vedoucí světový výrobce pokračuje i s výhledem do budoucnosti a neustále zdokonaluje svůj výrobní program s cílem poskytnou vyčerpávající pokrytí všech možných aplikací v chladicí a klimatizační technice i ve zcela originálních případech.

Společnost ALCO Controls je součástí nadnárodního koncernu EMERSON – jeho skupiny Climate technologies, do které patří i výrobce kompresorů Copeland.

Carel nabízí standardní i speciální regulaci, snímače, díly vlhčení v oborech chlazení, klimatizace, tepelných čerpadel, ovládání vlhkosti, tlaku a teploty, stejně tak i kompletní řídicí systémy včetně monitoringu, dozoru a ovládání instalované soustavy z centrálního místa.

Společnost EBM-Papst vyrábí a vyvíjí vysoce kvalitní ventilátory jak pro průmyslové aplikace, tak i pro domácí použití a automobilový průmysl. Společnost Alfaco se zaměřuje především na sortiment ventilátorů používaných v chladírenských aplikacích a tepelných čerpadlech.

Společnost Ziehl-Abegg je německá firma patřící k nejpřednějším výrobcům ventilátorů, regulace, techniky pohonů pro výtahy a dopravu. S více než stoletou zkušeností dodává své produkty do celého světa.

Společnost Fanco – Hangzhou Weiguang Electronic Co. je čínský výrobce ventilátorů.
Naše společnost dováží vybrané typy AC axiálních ventilátorů průměru 250-500 mm 230 a 380 V především pro chladírenské aplikace, jako náhradní díly do stávajících zařízení či jako alternativní ventilátory.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Chladicí technika Klimatizační technika Tepelná čerpadla Kompresory Snímače Ventilátory Pájené deskové výměníky OEM komponenty Diferenční manostaty Pružné hadice Sběrače chladiva Ventily rotalock

Služby

Technická a poradenská činnost

Značky

Copeland ALCO Controls Carel EBM-Papst Ziehl-Abegg Fanco – Hangzhou Weiguang Electronic Co. SWEP Güntner GmbH Sanhua JDK s.r.o. Beck controls Cool mate Goratech Dena line

Kontakty

Telefony

+420 465 473 005 Main
+420 603 927 687 Alt
+420 465 473 006 Fax
+420 602 451 924 Mobile

Emaily

alfaco@alfaco.cz

Odkazy

http://www.alfaco.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu