Penzion u Burešů - Anna Burešová

Ubytování a pohostinství Staré Sedlo, okr. Tachov.

0 (0 hodnocení)

+420 723 217 447

Popis činnosti

Pokud hledáte příjemné a pohodlné ubytování v půvabné krajině Plzeňského kraje s četnými lesy a rybníky, s možností odpočinkových aktivit spojených s pobytem v přírodě, jste na správných stránkách.

Náš penzion se nachází v obci Staré Sedlo, v okrese Tachov. Mikroregion Borsko se nachází v jihozápadní části okresu Tachov při hranicích mezi Českou republikou a SRN.

Penzion U Burešů poskytuje ubytovací služby ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením a TV. Společná kuchyňka je kompletně vybavená. V letních měsících je k dispozici terasa s výhledem do přírody a pergola s venkovním grilováním.

K penzionu náleží také pohostinství U Burešů. V blízkosti se nachází obchod se smíšeným zbožím. Milovníci pěší turistiky, cyklistiky, nordic walkingu a jiných letních i zimních sportů zde najdou vše pro pohodovou dovolenou.

V okolí vede cyklostezka Přátelství a vrchovinou Sedmihoří prochází naučná stezka. V okolí je možnost rybaření, koupání a v lesích houbaření.

Ceny za ubytování jsou velmi příznivé - od 200,- Kč bez DPH za lůžko na den - a pro stálé hosty máme individuální slevy. Doporučujeme Vám zajistit si ubytování nejméně týden předem.

Spokojení hosté, kteří k nám pravidelně přijíždějí, jsou pro nás nejvyšším oceněním.

Těšíme se na Vás!

Služby

ubytování ve 2lůžkových pokojích se soc. zařízením a TV připojení internetu po celém objektu přes Wi-Fi společná kompletně vybavená kuchyňka terasa pergola s venkovním grilováním pohostinství půjčovna kol a kolečkových bruslí

Kontakty

Telefony

+420 723 217 447 hlavní telefon
+420 604 747 638 mobilní telefon

Emaily

annabures@seznam.cz

Odkazy

www.penzion-uburesu.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu