Lovecká optika - Jiří Holý

Přístroje pro turisty, myslivce, lovce i sportovní střelce.

0 (0 hodnocení)

+420 601 575 854

Popis činnosti

Provozujeme internetový prodej lovecké optiky. Nabízíme přístroje pro noční vidění, puškohledy, dalekohledy, dálkoměry, kolimátory, termovize a mnoho dalšího.

Termovize nabízí novou dimenzi pro sledování zvěře v přírodě. Ukazují pozorovateli zvěř v jejím přirozeném prostředí, kdy není rušena přítomností člověka. Umožňují sledování objektu i při úplné tmě, dokonce i za mlhy nebo hustého sněžení.

Přístroje pro noční vidění, nabízené v našem obchodě, jsou klasické noktovizory (Gen 1+), zesilující zbytkové okolní světlo pomoci zesilovačů jasu obrazu, nebo digitální noční vidění, které jsou universální. Nabízené přístroje pro noční vidění jsou určené pro turisty, myslivce, lovce, sportovní střelce.

Nabízíme puškohledy variabilní, s pevným zvětšením, s osvětlenou nebo neosvětlenou osnovou. Pro střelbu na extrémní vzdálenosti i naháňkové. Záměrný obrazec dle nabídky výrobce. Některé puškohledy se dodávají s montážní lištou - šínou. Puškohledy jsou určeny pro myslivce, lovce i sportovní střelce. Nabízíme výrobky firem Kahles, Meopta a Zeiss.

Dalekohledy jsou důležitým představitelem lovecké optiky. Tyto přístroje spojující vynikající optické parametry v kompaktním, mechanicky odolném a ergonomicky tvarovaném tělese. Jsou mimořádně odolné proti vodě, prachu i proti nárazům. Hodí se pro myslivce, lovce, turisty, sportovní střelce i další outdoor aktivity.

Osobní jednání je možno provést v těchto oblastech - Jihlava, Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod, Chrudim, Čáslav, Kolín.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Termovize Zaměřovače Noční vidění Puškohledy Optika Spektivy Dálkoměry Kolimátory Zbraně a doplňky Pažby Střelecké pomůcky Úsťové brzdy Lovecké potřeby

Služby

Prodej E-shop

Značky

Kahles Meopta Zeiss

Kontakty

Telefony

+420 601 575 854 hlavní telefon

Emaily

lovecka-optika@email.cz

Odkazy

www.lovecka-optika.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu