Ověřená firma

Spinelli s.r.o.

Vylepšete svoji pozici ve vyhledávání pomocí firemní stránky na Google, která je nejviditelnějším aktivem vašeho podniku.

0 (0 hodnocení)

+420 608 831 985

Popis činnosti

Zabýváme se internetovým marketingem, tvorbou 3D prohlídek a prezentací firem na Google.

Až budou vaši potencionální zákazníci hledat příjemné místo, skvělý zážitek nebo důležité informace, ukažte svou firmu přímo na Google. Díky této službě máte plně pod kontrolou, jak se vaše firma prezentuje na Google.

Vybrat správnou firmu, restauraci nebo příjemné místo, bývá často složité. Nabídněte svým zákazníkům rychlé a důležité informace o vás a umožněte jim vstoupit do vaší firmy dříve, než se rozhodnou vás osobně navštívit pomocí 3D prohlídky Google.

Virtuální prohlídky Google Business View pomáhají zvýšit zájem o firemní stránky o více než dvojnásobek. Takovou prohlídku naleznete ve vyhledávači, mapách i na Google Plus. Stejně tak na vašem webu i facebooku.

Spolu s 3D prohlídkou Vám zhotovíme stránku Google Plus a Google Moje firma. Jedná se o kreativní vizitku vaší firmy, která obsahuje fotografie z exteriéru i interiéru Vaší firmy a důležité informace pro zákazníky, kteří Vás hledají.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Google My Business Google+ Google Maps 3D prohlídky

Služby

Vytvoření prezentací na internetu Vytvoření virtuálních prohlídek Sledování statistik Správa prezentací na internetu

Kontakty

Telefony

+420 608 831 985 hlavní telefon
+420 776 603 913 Mobil

Emaily

spinelli@spinelli.cz

Odkazy

www.spinelli.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu