SKiMU - Apartmány a Sport Centrum Malá Úpa

Jsme ubytovacím a sportovním zařízením v centru malebné obce Malá Úpa v panenské přírodě východních Krkonoš.

0 (0 hodnocení)

+420 499 111 024

Main

Popis činnosti

NOVĚ nabízíme bezkontaktní ubytování! Více na www.skimu.cz
Buďte ráno první na svahu a v centru dění, ubytujte se v centru Malé Úpy 100 metrů od hlavní kilometrové sjezdovky Pomezky.

SKiMU Apartmány a SKiMU Sport Centrum jsou ubytovacím a sportovním zařízením v centru malebné obce Malá Úpa v panenské přírodě východních Krkonoš.

Ve čtyřech a šestilůžkových komfortních apartmánech se pohodlně ubytují páry, rodiny s dětmi i větší skupiny. Využít můžete také možnost přistýlky.

Uvolněte ztuhlé svaly po celodenním lyžování ve welness studiu nebo jinou sportovní aktivitou. Ve SKiMU Sport Centru na vás čeká vířivka a sauna (maximálně pro 8 lidí). Vybít se můžete v posilovně, na ricochetu nebo v multifunkční tělocvičně, kde si zahrajete fotbal, volejbal, basketbal i badminton. Potřebné vybavení je k dispozici za poplatek.

Na recepci Sport Centra je k dispozici bar pro rychlé občerstvení. V prostoru SKiMU Baru je k dispozici fotbálek, kulečník a promítací plátno. Využít můžete i bezplatnou Wi-Fi.

Neváhejte a využijte naší nabídky. Těšíme se na Vás! _

Produkty

4lůžkové apartmány 6lůžkové apartmány Přistýlka

Služby

Ubytování Parkování před objektem Objednávka stravování Wi-Fi zdarma Vířivka a sauna Posilovna Ricochet Multifunkční tělocvična Rychlé občerstvení Fotbálek a kulečník Promítací plátno

Kontakty

Telefony

+420 499 111 024 Main

Emaily

info@skimu.cz

Odkazy

www.skimu.cz/ubytovani/ubytovani-ve-skimu/skimu-apartmany#a2 website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu