+420 499 111 024

Main

Popis činnosti

Buďte ráno první na svahu a v centru dění, ubytujte se v centru Malé Úpy 100 metrů od hlavní sjezdovky Pomezky. SKiMU Apartmány a SKiMU Sport Centrum jsou ubytovacím a sportovním zařízením v centru malebné obce Malá Úpa v panenské přírodě východních Krkonoš a nabízí nejvyšší komfort pro vaše pohodlí. Ve čtyř a šestilůžkových apartmánech se pohodlně ubytují páry, rodiny s dětmi i větší skupiny.

V moderně vybavených apartmánech může být ubytováno až 52 osob. K dispozici jsou čtyř a šesti lůžkové apartmány s plně vybavenou kuchyňkou (lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí, kuchyňské náčiní (hrnce na vaření, pánve apod., jídelní soupravy, příbory, hrnečky, skleničky), sociální zázemím, TV a trezorem. Zásluhou plně vybavené kuchyňky s sebou již nemusíte vozit žádné vlastní kuchyňské náčiní.

Po horské tůře můžete využít pronájem sportovní multifunkční haly, posilovny, ricochetového sálu nebo odpočinkové zóny se saunou. K dispozici vám je videoprojektor, o který si můžete požádat na recepci apartmánů SKiMU.

Neváhejte a využijte naší nabídky. Těšíme se na Vás!

Produkty

4lůžkové apartmány 6lůžkové apartmány Přistýlka

Služby

Ubytování Parkování před objektem Objednávka stravování Wi-Fi zdarma Sauna Posilovna Ricochet Multifunkční tělocvična Rychlé občerstvení Fotbálek a kulečník Promítací plátno

Kontakty

Telefony

+420 499 111 024 Main

Emaily

info@skimu.cz

Odkazy

http://www.skimu.cz/ubytovani/ubytovani-ve-skimu/skimu-apartmany#a2 website
www.skimu.cz/ubytovani/online-rezervace reservation
www.skimu.cz/ubytovani menu
www.skimu.cz/ubytovani order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu