+420 499 111 024

Main

Popis činnosti

Ski areál Malá Úpa je zimní středisko ve východních Krkonoších, které je díky své poloze 1 050 m n.m. jedním z nejvýše položených středisek v České republice. Vysoká nadmořská výška a automatické zasněžovací systémy ručí za kvalitní sněhovou pokrývku po celou sezónu.

Areál tvoří běžecké tratě a 6,7 km sjezdovek s až kilometrovou délkou a náročností lehkou (modré) až středně obtížnou (červené), které obsluhuje sedm vleků. Oblast Malé Úpy je ideálním místem pro běžkaře. Nachází se zde hned několik běžkařských tratí. Malá Úpa je na trase Krkonošské magistrály spojující západní a východní Krkonoše.

Pro děti - začátečníky jsou v areálu k dispozici dva dětské SKiMU Parky s vyškolenou obsluhou. Děti jsou pod dohledem profesionálně vyškolených učitelů, jejichž vyučovací metodou je zábava, hra a sport. Každý čtvrtek jsou připravovány závody, v nichž je každý závodník odměněn diplomem a cenou.

Celým areálem projíždí jedna skibusová linka. Doprava je pro návštěvníky SKiMU s platným skipasem, ve sjezdové lyžařské výstroji, s celoroční skibusenkou (k zapůjčení u SKiMU Partnerů) a pro děti do 6 let ZDARMA.

Ski areál Malá Úpa tvoří dvě střediska, Pomezky a U Kostela, která nabízí i místo pro odpočinek a občerstvení. Na Pomezkách se vydejte do SKiMU House, který stojí přímo u sjezdovky. Pod spodní stanicí vleku U Kostela vás čeká bar a občerstvení U Dědka a báby s posezením uvnitř i na terase.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

Sjezdovky Vleky Běžky Slalom Dětské parky Lyžařské školky Půjčovny Skibusy Online kamery Projížďky na saních Restaurace na sjezdovce Ubytování v apartmánech Sportoviště Sport Centrum

Značky

SKiMU a.s.

Kontakty

Telefony

+420 499 111 024 Main

Emaily

info@skimu.cz

Odkazy

http://www.skimu.cz website
www.skimu.cz/ reservation
eshop.skimu.cz/ menu
www.skimu.cz/ order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu