Hotel ČESKÁ FARMA

Pohodová dovolená v srdci Krkonoš.

0 (0 hodnocení)

+420 724 319 412

Recepce

Popis činnosti

Hledáte ubytování uprostřed přírody? Chcete si užít aktivní dovolenou, či naopak klid? Hotel ČESKÁ FARMA je příjemným a klidným místem pro vaši dovolenou.

Hotel je zaměřen především na ubytování rodin s dětmi, aktivní hosty a na návštěvníky, kteří hledají klidné místo uprostřed nádherné přírody Krkonoš.

Ideálním pro svoje umístění a vybavením je i pro organizované pobyty větších skupin - firemní teambulding, zážitkové pobyty apod. Všechny prostory jsou nekuřácké a pokryté Wi-Fi připojením.

Hotel je "na samotě u lesa" a nabízí veškeré zázemí pro Vaši dovolenou. Přijeďte si odpočinout, zasportovat, zarelaxovat a nabrat nových sil. Moderně zařízený hotel s celkovou kapacitou více než 50 lůžek, jídelna s restaurací má kapacitu 80-100 míst (lze rozdělit na dva samostatné sály). Samozřejmostí je nabídka dětských postýlek,židliček, přebalovacího pultu, her, hraček či sportovního náčiní.

Naleznete u nás hernu i hřiště pro děti. Domácí kuchyni s využitím lokálních surovin od prověřených dodavatelů - TORO VM a.s., členů české FARMY. Bar s nabídkou různých typů nápojů.

Neváhejte a zarezervujte si svůj pokoj ještě dnes!

Těšíme se na Vás!

Produkty

Dvoulůžkový pokoj Dvoulůžkový pokoj DELUX Suite - apartmá Suite - apartmá PLUS Rodinný pokoj DELUX

Služby

Ubytování Snídaně formou bufetových stolů Denní menu Pronájem prostor Gastro akce Firemní akce Sportovní aktivity Aktivity pro děti Farmářské výrobky Wi-Fi Školy v přírodě Svatební hostiny Rodinné oslavy

Značky

TORO VM a.s. Ski Family Dolní Dvůr Česká Farma s.r.o. Pivovar ve Vysokém Mýtě - KUJEBÁK

Kontakty

Telefony

+420 724 319 412 Recepce
+420 602 487 398 Majitel
+420 602 487 398 Majitel

Emaily

recepce@hotelceskafarma.cz

Odkazy

www.hotelceskafarma.cz

Facebook

Kontakty

Hotel Česká Farma Dolní Dvůr 56

Po zavřeno
Út zavřeno
St zavřeno
Čt zavřeno
17 - 20
So 12 - 20 Dnes
Ne 12 - 20

Otevírací doba restaurace - prosím u skupinové návštěvy si místo rezervovat na telefonu +420724319412, netýka se to ubytovaných hostů

Klíčová slova

hotel ubytování hotel česká farma ubytování pro rodiny dovolená v přírodě aktivní dovolená ubytování s dětmi dovolená s dětmi ubytování v přírodě dovolená uprostřed přírody ubytování Krkonoše hotel Krkonoše ubytování pro rodiny Krkonoše ubytování s dětmi Krkonoše dovolená Krknoše Ski Family Dolní Dvůr česká FARMA svatby a rodinné oslavy

Kategorie

Hotely Ubytování - chaty, chalupy Ubytování v soukromí Dovolená Turistický cíl Volný čas

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • BENEFITY
  • VISA
  • Benefit Plus
  • CHEQUEDEJEUNER
  • SODEXO

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu