+420 326 832 038

Recepce

Popis činnosti

Muzeum je zcela nově koncipovanou výkladní skříní značky, která zve návštěvníky k pestré, poutavé, interaktivní a multimediální procházce historií firmy.

Razantní jízda historií automobilky ŠKODA AUTO, kterou představují automobily, filmy, současníci a dokumenty, moderně uspořádané na více než 1 800 m² výstavní plochy v historických výrobních halách. Návštěvník má široké možnosti volby od prostého prohlížení vozů a exponátů, přes prohlížení obrázků a filmů až po hlubší četbu – flexibilita je jednou z hlavních charakteristik nového ŠKODA Muzea.

Sbírka ŠKODA Muzea nyní čítá zhruba 340 položek, mezi nimiž převažují osobní vozy sériové výroby, závodní speciály a prototypy, několik desítek motorů, čtyři motocykly a jedno kolo. Automobily jsou udržovány v optimálních podmínkách ve speciálně vybudovaném depozitáři. Po spojení s koncernem VW se sbírka začala více obohacovat o veteránské vozy a nadále, stejně jako v minulosti, je doplňována aktuální produkcí.

Sbírka je postupně restaurována vlastním oddělením ŠKODA Muzea, ale i externí pomocí. Při restauračních a renovačních zásazích má vždy přednost kvalita a zachování historické pravdivosti.

Muzeum se chlubí také novým multifunkčním sálem „Laurin & Klement Forum“ a moderním Café/Restaurantem VÁCLAV.

Těšíme se na Vás!

Služby

Krátkodobé výstavy Stálé expozice Technická galerie Restaurátorská dílna Badatelna a archiv Multifunkční sál „Laurin & Klement Forum“ Café/Restaurant VÁCLAV Publikační činnost Věděcký výzkum

Značky

ŠKODA AUTO Ferat Techno-Classica Essen Sachsen Classic Kitzbüheler Alpen Rally Silvretta Classic Oldtimer Bohemia Rally

Kontakty

Telefony

+420 326 832 038 Recepce
+420 326 831 134 Návštěvní služba
+420 326 831 135 Návštěvní služba
+420 326 831 137 Návštěvní služba

Emaily

muzeum@skoda-auto.cz

Odkazy

www.museum.skoda-auto.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu