Vrata Roček

Váš dodavatel vrat, pohonů, bran, stínicí a zabezpečovací techniky.

0 (0 hodnocení)

+420 776 330 158

Main

Popis činnosti

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 2003. Vyrábíme, dodáváme a montujeme samonosná vrata, pojezdová vrata, křídlová vrata, rolovací vrata, sekční vrata, průmyslová vrata, výklopná vrata. Kompletní oplocení pro rodinné domy i průmyslové objekty včetně stavebních prací.

Dále dodáváme vratová těsnění a vyrovnávací můstky, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky, a to jak z hlediska kvality provedení, tak i po stránce designu (imitace dřeva, povrchové úpravy dle RAL, nerezové dekory apod.) a materiálu.

Součástí každé dodávky může být samozřejmě i příslušenství – pohony vrat, dálkové ovladače, přijímače, bránové pohony, komponenty k bránám, vyrovnávací můstky, vratová těsnění apod. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Produkty

Garážová vrata Průmyslová vrata Vjezdové brány Pohony bran a vrat Automatické posuvné dveře Zábradlí Oplocení Venkovní žaluzie Předokenní rolety Markýzy Centrální vysavače Samonosná vrata Pojezdová vrata Křídlová vrata Rolovací vrata

Služby

Dodávka a montáž bran a vrat Zámečnická výroba Kovovýroba Profesionální pracovní tým Individuální přístup Poradenský servis

Značky

LM Comp Střechy B&B Novoferm Hörmann Duovac CAIS Kružík Trido Jimi Tore

Kontakty

Telefony

+420 776 330 158 Main
+420 776 330 158 Alt
+420 608 557 550 Mobile

Emaily

info@vratarocek.cz
jaroslav.rocek@vratarocek.cz
obchod@vratarocek.cz

Odkazy

http://www.vratarocek.cz website
vratarocek.cz/nase-sluzby/ menu

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu