Ověřená firma

Vrata Roček

Váš dodavatel vrat, pohonů, bran, stínicí a zabezpečovací techniky.

0 (0 hodnocení)

+420 776 330 158

Popis činnosti

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 2003. Vyrábíme, dodáváme a montujeme samonosná vrata, pojezdová vrata, křídlová vrata, rolovací vrata, sekční vrata, průmyslová vrata, výklopná vrata. Kompletní oplocení pro rodinné domy i průmyslové objekty včetně stavebních prací.

Dále dodáváme vratová těsnění a vyrovnávací můstky, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky, a to jak z hlediska kvality provedení, tak i po stránce designu (imitace dřeva, povrchové úpravy dle RAL, nerezové dekory apod.) a materiálu.

Součástí každé dodávky může být samozřejmě i příslušenství – pohony vrat, dálkové ovladače, přijímače, bránové pohony, komponenty k bránám, vyrovnávací můstky, vratová těsnění apod.

Předokenní rolety, dřevěné a zatemňovací rolety, rolovací mříže. Sortiment našich výrobků doplňujeme o interiérové i exteriérové žaluzie, látkové rolety, fólie na okna, markýzy, nůžkové mříže, shrnovací dveře a stěny a mobilní příčky předních českých, německých a italských výrobců.

Dále se zabýváme ucelenou dodávkou zámečnických prací pro bytová družstva, např. zastřešení vchodů včetně výroby konstrukce a opláštění makrolonem v podobě přístřešků nebo markýz dle požadavků.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Garážová vrata Průmyslová vrata Vjezdové brány Pohony bran a vrat Automatické posuvné dveře Venkovní žaluzie Předokenní rolety Markýzy Centrální vysavače

Služby

Dodávka a montáž bran a vrat Zámečnická výroba Kovovýroba

Značky

LM Comp Střechy B&B Novoferm Hörmann Duovac CAIS Kružík Trido Jimi Tore

Kontakty

Telefony

+420 776 330 158 hlavní telefon

Emaily

jaroslav.rocek@email.cz

Odkazy

www.vratarocek.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu