Osobní oddlužení

Řešení pro Vaše dluhy. Důsledné, efektivní, poctivé...

0 (0 hodnocení)

+420 733 579 000

Popis činnosti

Nabízíme poradenství v oblasti insolvenčního práva a zpracování návrhů na povolení oddlužení, jako je vypracování insolvenčních návrhů, přihlášení pohledávek do insolvenčního řízení, uplatnění přednostních pohledávek do insolvenčního řízení (dlužné výživné).

Profesionální, odborný, osobní a komplexní přístup při řešení vaší tíživé finanční situace. Naše profesionálnost spočívá především v pocitu vlastní odpovědnosti za příznivý výsledek naší práce a pomoci při řešení vašeho problému.

Neslibujeme nesplnitelné, ale navrhujeme a realizujeme řešení, která jsou pro vás efektivní a finančně nenáročná a povedou k cíli, tedy k vyřešení problému, nikoliv ke způsobení dalších nepříjemností.

Základem naší odbornosti je skutečnost, že v oblasti řešení závazků, exekucí, insolvencí se pohybujeme již mnoho let, a to v souvislosti s poskytováním právního poradenství na úrovni advokátní kanceláře a v souvislosti s výkonem funkce insolvenčního správce. Problematiku dluhů známe jak z pohledu dlužníka, tak i z pohledu věřitele

Náš přístup je osobní, neboť chápeme, jak výrazně negativním způsobem může stres vyvolaný v důsledku neschopnosti splácet dluhy ovlivnit osobní a rodinný život dlužníka.

Naši pomoc považujeme za komplexní, protože dokážeme zpracovat jakékoliv právní podání, žádost, návrh, dokážeme poskytnout komplexní poradenství ve všech oblastech práva.

Služby

Vypracování insolvenčních návrhů Přihlášení pohledávek Uplatnění přednostních pohledávek Poradenství

Kontakty

Telefony

+420 733 579 000 hlavní telefon

Emaily

info@urban-ak.cz

Odkazy

www.osobni-oddluzeni.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu