VERMAX s.r.o. – Čištění a konzervace energetických zařízení

Práce provedeme i za provozu bez přerušení výroby.

0 (0 hodnocení)

+420 602 776 762

Popis činnosti

Aerosolové chemické tlakové čištění a parafinová konzervace energetických zařízení i za provozu.

Zkušenosti s čistěním v energetice a strojních zařízeních již od roku 1992. Práce provedeme i za provozu, v nočních hodinách a o víkendech. Likvidujeme i následky havárií po povodních a požárech.

Čištění a konzervace touto metodou se týká všech podniků, ve kterých se vyskytují elektrická zařízení a kterým záleží na tom, aby jejich provoz nebyl narušen či úplně zastaven nežádoucími okolnostmi a aby nedocházelo ke zbytečnému navyšování nákladů na údržbu.

Principem této technologie není pneumatické čištění, ale tlakový aerosol ze speciálních směsí, které jsou do znečištěného prostoru bezvzduchově nastřikovány tlakem až 25 MPa o malém průtoku.

Touto metodou lze bezproblémově čistit všechny druhy elektrických zařízení za provozu do 660 V (rozvaděče, elektronika, elektromotory, pojistky, jističe atd.). U VN soustavy je nutné po dobu čištění krátkodobě vypnout přívod.

Pomocí naší technologie jsme schopni zajistit i vytěsňování vlhkosti ze zatopených či jinak zvlhlých rozvaděčů (elektroměrových, staveništních aj.) či jiných elektrických a elektronických zařízení, které byly postiženy vlhkostí z povodní.

Současně se zvyšováním účinnosti čištění a konzervace energetických zařízení se společnost trvale ve značné míře zabývá i ochranou životního prostředí spočívající v individuálních přístupech k zákazníkům a jejich problematice, kdy jsou v mnohých případech aplikovány pouze biologicky odbouratelné kapaliny s minimálními dopady na přírodu.

Produkty

Aerosolové tlakové chemické čištění Parafinová konzervace

Služby

Čištění rozvaděčů Čištění strojních zařízení Čištění kompresorových jednotek Čištění transformátorů Čištění el. motorů Čištění klimatizačních jednotek Čištění kaloriferů Pravidelný servis a údržba Likvidace následků havárií

Kontakty

Telefony

+420 602 776 762 hlavní telefon
+420 495 260 966 Telefon

Emaily

cisteni@vermax.cz
vermax@vermax.cz
technik@vermax.cz

Odkazy

http://www.vermax.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 08 - 14:30
Út 08 - 14:30
St 08 - 14:30
Čt 08 - 14:30
08 - 14:30

Klíčová slova

čištění energetických zařízení čištění rozvaděčů chemické čištění aerosolové chemické čištění tlakový aerosol čištění elektrických zařízení čištění elektroniky čištění elektromotorů čištění pojistek čitštění jističů čištění kompresorových jednotek vytěsňování vlhkosti konzervace proti vlhosti chemické čištění Hradec Králové čištění elektromotorů Hradec Králové čištění energetických zařízení Hradec Králové čištění elektroniky Hradec Králové čištění kaloriferů Hradec Králové čištění strojních zařízení Hradec Králové Hradec Králové vyčištění energetických zařízení vyčištění rozvaděčů vyčištění elektrických zařízení vyčištění elektromotorů čištění generátorů vyčištění generátorů čištění kaloriferů vyčištění kaloriferů čištění transformátorů vyčištění transformátorů čištění strojních zařízení vyčištění strojních zařízení čištění CNC strojů vyčištění CNC strojů

Kategorie

Čištění průmyslové Čisticí přístroje a zařízení Rozváděče a spínací mechanismy Kompresory Transformátory Elektromotory Elektromotory - opravy Elektrotechnik, revize Revize technické Vzduchotechnika

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu