Ověřená firma

iQPARK

Svět fascinujících experimentů a chytré zábavy. Zábava na celý den pro rodiny i s nejmenšími badateli.

0 (0 hodnocení)

+420 724 586 230

Popis činnosti

Liberecký iQPARK - inteligentní zábava pro malé i velké, hravé i hloubavé, kde si přijdou na své všichni, děti i rodiče. Čtyři patra plná interaktivních hravých exponátů i doprovodné programy. Doporučujeme pro děti od tří let, jejich rodiče a prarodiče.

Obecně prospěšná společnost iQLANDIA je nástupcem Labyrint Bohemia, o.p.s. (zal. 2002), která vznikla za účelem poskytování neformálního vzdělávání formou interaktivního poznávání. Hlavní aktivitou společnosti je provozování a rozvoj science center iQLANDIA a iQPARK.

Science centrum iQLANDIA se od otevření 28. 3. 2014 profiluje jako významné evropské centrum popularizace vědy, výzkumu a přírodních věd. Science centrum iQPARK, první science centrum v ČR (zal. 2004), se zaměřuje na oslovování mladších dětí.

Přijď si vyzkoušet práci badatele během našich workshopů nebo buď asistentem při Malé science show. Vše zdarma v rámci vstupu do expozic.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Malá věda Svět kolem nás Schopnosti a dovednosti Vodní svět, klamy a hlavolamy

Služby

Výstava expozic a exponátů Originální doprovodné programy Science show Workshopy Vzdělávací programy pro školy Restaurace iQshop

Jazyky

čeština English Deutsch Polski

Kontakty

Telefony

+420 724 586 230 hlavní telefon

Emaily

info@iQlandia.cz

Odkazy

www.iqpark.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu