Ověřená firma

Kozí chlívek - penzion restaurace

V srdci Orlických hor, v centru obce Deštné, se nachází jeden rodinný penzion. Útočiště najdete ve stylově zařízených dvou až čtyřlůžkových pokojích.

0 (0 hodnocení)

+420 734 622 699

Popis činnosti

Nově vybudovaný rodinný penzion a restaurace Kozí chlívek se nachází v centru obce Deštné v Orlických horách. Připravili jsme pro vás krásné zázemí restaurace s vůní české a staročeské domácí kuchyně, kterou obklopují nádherné Orlické hory.

Nabízíme ubytování ve stylově zařízených dvou až čtyřlůžkových pokojích. Při výběru pamatujte, že pokoje jsou tématicky zařízené a přinášejí relaxaci.

Součástí ubytování je bohatý doprovodný program, který sestavíme přímo dle vašich přání. Pro ubytování Vám můžeme nabídnout 10 pokojů s vlastním sociálním zařízením v celkové kapacitě 31 osob. Pokoje jsou s maximálním citem vybudované tak, aby ladily s interiérem Kozího chlívku.

Stylová restaurace Kozí chlívek pro Vás připravila menu tradiční české a staročeské kuchyně. Těšit se můžete na nabídku sezonních specialit připravovaných z dostupných a čerstvých surovin. Nechybí ani receptury našich babiček na pečení. Stálý jídelní lístek restaurace doplňujeme o čerstvé sezónní speciality a jídla, která připravujeme vždy z čerstvých a kvalitních potravin.

Náš penzion poskytuje i služby pro wellness pobyt (masáže, sauna, aromatické bylinkové koupele, vířivka), adrenalinové zážitky (lanový park, čtyřkolky, tříkolky, terénní kolečkové lyže, koloběžky) či posilovnu a pingpongový stůl.

Uprostřed Orlických hor Vám připravíme svatbu jako z pohádky. Váš svatební den, se pro Vás stane nezapomenutelným dnem vašeho života, a to nejen díky tomu, že si řeknete ano se svojí láskou, ale také proto, že náš kozí tým splní každé vaše přání a celou vaši svatbu připravíme s péčí a láskou, jakou si zaslouží právě ta Vaše svatba.

Pro naše nejmenší máme připraveny aktivity na zpříjemnění pobytu. Pro příjemně strávené chvíle v naší restauraci je pro vaše děti připraven dětský koutek, který se nachází za pecí, je plný hraček a děti uvidí pohodlně i na televizi, kde mohou sledovat pohádky. Od jara do podzimu v případě hezkého počasí, je pro děti připraveno dětské hřiště, které se nachází pod letní terasou, takže budete mít své ratolesti pořád na očích.

Vaše děti si mohou hrát v dětském koutku, který je vybaven hračkami, zatímco vy si dopřejete alespoň chvíli odpočinku, například u dobré kávy nebo čaje s přáteli.

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo přání, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkové pokoje Pětilůžkové pokoje

Služby

Ubytování Restaurace Wellness Svatby a oslavy Volný čas Aktivity pro děti Adrenalinové zážitky

Kontakty

Telefony

+420 734 622 699 hlavní telefon

Emaily

info@kozichlivek.cz
sarka@kozichlivek.cz

Odkazy

www.kozichlivek.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu