Ověřená firma

Veterinární klinika Karakal

Kompletní péče o domácí mazlíčky všech velikostí.

78 (2 hodnocení)

+420 381 251 254

Popis činnosti

Jsme veterinární klinika zabývající se medicínou psů, koček, drobných domácích savců a exotů. Naše vybavení nám umožňuje poskytnout hospitalizaci a intenzivní péči pacientům v akutních stavech.

Disponujeme ortopedickým vybavením, řešíme zlomeniny, poranění kloubů, vazů, vývojové vady. Operace vedeme v inhalační anestezii s monitoringem životních funkcí a provádíme i zákroky na otevřeném hrudníku. K diagnostice využíváme RTG, USG, endoskopické, hematologické, biochemické a mikroskopické vyšetření. Nabízíme preventivní programy pro štěňata a seniory zahrnující individuální vakcinační a antiparazitární schémata, kontrolu růstu, u starších pacientů USG vyšetření pohlavního aparátu a kontrolu zdraví vnitřních orgánů z krve.

Na každou návštěvu je možné se objednat, po dohodě nabízíme i ošetření zvířete v domácím prostředí. Po ordinačních hodinách máme pohotovost na telefonu a po domluvě ošetříme pacienty i v tento čas. Prodáváme veterinární krmiva a diety. Provozní součástí je kosmetický salon - DOGGY pro psy a kočky, prodejna chovatelských pomůcek a krmiv - Bonnies. Ordinace je dosažitelná MHD, před budovou je parkoviště, nemohoucí pacienty je možné autem dopravit až ke dveřím ordinace.

Ortopedie - diagnostika a řešení DKK, DLK, OCD, UAP, FCP, spondyloartroza, luxace pately. Prasklé zkřížené kolenní vazy (LCC) operujeme extrakapsulární stabilizací i metodou TTA. Zlomeniny řešíme vnější i vnitřní fixací. Využíváme kvalitní titanové implantační ploténky s uzamykatelnými šrouby. Provádíme dekompresi akutního výhřezu meziobratlových plotének. Zabýváme se chirurgií měkkých tkání - kastrace a císařský řez, zákroky na trávicím a močopohlavním aparátu, odstranění tumorů, zákroky na očích a víčkách, plastiky.

Dále provádíme preventivní prohlídky, poradenství ve výživě a dietologii, hematologické a biochemické vyšetření s výsledky do 15 minut, vakcinace, čipování, vystavení pasu, antiparazitární programy a parazitologické vyšetření, inseminace, stanovení vhodného termínu ke krytí - progesteron, vedení porodu, hormonální profily, cytologické a histologické vyšetření, endoskopická diagnostika a endoskopicky asistované zákroky, stomatologie, infuzní a kyslíkovou terapii, transfúze s možným zajištěním dárců, vyšetření moči a stolice, diagnostika alergií, genetické testy, kontrastní rentgenologické vyšetření a sonografické vyšetření srdce, 24hodinová hospitalizace a pohotovost.

Produkty

veterinární krmiva veterinární dieta přípravky proti blechám a klíšťatům a vnějším parazitům přípravky proti vnitřním parazitům - odčervení mléčná náhražka pro osiřelá mláďata kloubní výživy vitaminové a minerální přípravky veterinární kosmetika ochranné pomůcky - límce, botičky ústní hygiena psů a koček toaleta ušních boltců přípravky na povrchovou desinfekci diagnostická podestýlka pro kočky analgetika pro malá zvířata přípravky na podporu hojení ran

Značky

Royal Canin - diety i krmiva Purina Pro Plan - diety a krmiva Merial - Frontline Cymedica Alavis MSD - Exspot Intervet - Scalibor Virbac - Duowin, Efipro Bayer - Bolfo, Kiltix, Foresto, Advocate Aptus Beaphar Pfizer Biofaktory Vétoquinol Hill´s - diety i krmiva

Kontakty

Telefony

+420 381 251 254 hlavní telefon
+420 602 554 246 pohotovost

Emaily

veterina.karakal@seznam.cz

Odkazy

www.vetkarakal.cz website

Facebook

Hodnocení

Prostředí
95
Přístup lékaře
70
Odbornost
90
Ordinační doba, délka čekání
55
  • 100 od , 24.11.2016 19:31
    Moc milý a schopný personál. Můj pes tam byl na operaci utrženého svalu a všechno dopadlo perfektně. Měsíc po operaci běhá jako dřív.
  • 55 od , 29.10.2016 13:57
    Několikrát jsme potřebovali pohotovost, ale ta bere telefon jak se jí chce, tudíž pohotovost na baterky. Když potřebujete rychle pomoc, je to buď anebo. Dovolali jsme se, až když byla ordinační doba.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu