Veterinární klinika Karakal

Kompletní péče o domácí mazlíčky všech velikostí.

78 (2 hodnocení)

+420 381 251 254

Main

Popis činnosti

Jsme veterinární klinika zabývající se medicínou psů, koček, drobných domácích savců a exotů. Naše vybavení nám umožňuje poskytnout hospitalizaci a intenzivní péči pacientům v akutních stavech.

Disponujeme ortopedickým vybavením, řešíme zlomeniny, poranění kloubů, vazů, vývojové vady. Operace vedeme v inhalační anestezii s monitoringem životních funkcí a provádíme i zákroky na otevřeném hrudníku. K diagnostice využíváme RTG, USG, endoskopické, hematologické, biochemické a mikroskopické vyšetření. Nabízíme preventivní programy pro štěňata a seniory zahrnující individuální vakcinační a antiparazitární schémata, kontrolu růstu, u starších pacientů USG vyšetření pohlavního aparátu a kontrolu zdraví vnitřních orgánů z krve.

Produkty

veterinární krmiva veterinární dieta přípravky proti blechám a klíšťatům a vnějším parazitům přípravky proti vnitřním parazitům - odčervení mléčná náhražka pro osiřelá mláďata kloubní výživy vitaminové a minerální přípravky veterinární kosmetika ochranné pomůcky - límce, botičky ústní hygiena psů a koček toaleta ušních boltců přípravky na povrchovou desinfekci diagnostická podestýlka pro kočky analgetika pro malá zvířata přípravky na podporu hojení ran

Značky

Royal Canin - diety i krmiva Purina Pro Plan - diety a krmiva Merial - Frontline Cymedica Alavis MSD - Exspot Intervet - Scalibor Virbac - Duowin, Efipro Bayer - Bolfo, Kiltix, Foresto, Advocate Aptus Beaphar Pfizer Biofaktory Vétoquinol

Kontakty

Telefony

+420 381 251 254 Main
+420 602 554 246 Mobile

Emaily

veterina.karakal@seznam.cz

Odkazy

http://www.vetkarakal.cz website

Facebook

Hodnocení

Prostředí
95
Přístup lékaře
70
Odbornost
90
Ordinační doba, délka čekání
55
  • 100 od , 24.11.2016 19:31
    Moc milý a schopný personál. Můj pes tam byl na operaci utrženého svalu a všechno dopadlo perfektně. Měsíc po operaci běhá jako dřív.
  • 55 od , 29.10.2016 13:57
    Několikrát jsme potřebovali pohotovost, ale ta bere telefon jak se jí chce, tudíž pohotovost na baterky. Když potřebujete rychle pomoc, je to buď anebo. Dovolali jsme se, až když byla ordinační doba.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu