+420 603 477 770

Main

Popis činnosti

Koupili jste si nový plynový sporák a potřebujete ho odborně zapojit? Potřebujete opravit nebo provést servis u Vašeho plynového spotřebiče? Pak jsme tady právě pro Vás! Provádíme kompletní plynařské práce - servis domácích a průmyslových plynových spotřebičů, instalace i revize.

Zajistíme kompletní služby od dodávky plynových spotřebičů, přes zapojení až po revizi či servis v Plzni a širokém okolí. Máme mnohaleté zkušenosti s montáží a opravami plynových a kombinovaných sporáků, montáží plynových hadic, revizemi a opravami plynových zařízení.

Zabýváme se prodejem, dodávkou, montáží, servisem, revizí a údržbou plynových spotřebičů. Provádíme opravy domácích plynových spotřebičů a zajišťujeme také záruční a pozáruční servis vybraných značek plynových spotřebičů a preventivní servisní údržbu.

Produkty

Domácí plynové spotřebiče Průmyslové plynové spotřebiče Kotle a hořáky Plynové ohřívače (bojlery) Plynové kotle

Služby

Prodej a montáž plynových spotřebičů Záruční a pozáruční servis Připojení plynových spotřebičů, kontrola a údržba Vyčištění kotle a hořáku Zkouška těsnosti plynu Odstranění závad Kontroly tĕsnosti plynové soustavy Opravy plynových ohřívačů

Speciality

Revize plynu dle vyhlášky 85/78 Sb. Kontroly těsnosti plynové soustavy dle vyhlášky 85/78 Sb.

Kontakty

Telefony

+420 603 477 770 Main

Emaily

josef.mattas@seznam.cz

Odkazy

http://www.plynari-plzen.cz website
plynari-plzen.cz/ reservation
plynari-plzen.cz/#sluzby menu
plynari-plzen.cz/ order

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu