Ověřená firma

Velkoprůměrové vrtané studny - Stanislav Čihák

Provádíme zemní vrtané práce se zacílením na region Praha a střední Čechy. Během více než 20leté činnosti jsme realizovali několik set zakázek.

0 (0 hodnocení)

+420 602 323 638

Popis činnosti

Potřebujete vyvrtat studnu? Kontaktujte naši firmu!

Naše firma byla založena dne 1. 1. 1991 panem Stanislavem Čihákem, který do té doby pracoval jako vrtmistr u firmy IPS a.s. a PRAGIS s.r.o. V roce 1990 odkoupil od firmy PRAGIS s.r.o. vrtnou soupravu CALWELD ADL 1000, se kterou od roku 1991 podniká, a převážná část práce je zaměřena na vrty pro studny a vsakovací jímky.

V menším měřítku naše firma provádí zvláštní zakládání staveb na velkoprůměrových pilotách. Firma zaplnila mezeru v oboru studnařství a díky moderní a špičkové technologii provede v minimálním čase a dostupné ceně velkoprůměrovou studnu, včetně vystrojení betonovými skružemi. Disponujeme moderními vrtnými technologiemi, které nám umožňují vyvrtat studny i na hůře dostupných místech.

Provádíme hloubení velkoprůměrových studní, čistění studní, osazování studní čerpací technikou a další práce v oboru studnařství.

Náš tým zaměstnanců se skládá ze zkušených vrtařů a hydrogeologů, kteří určí optimální podmínky pro vrt s ohledem na hydrogeologické poměry, ale také finanční a další individuální požadavky zákazníka.

Těšíme se na spolupráci.

Produkty

Záporové stěny Mikropiloty Zemní kotvy Velkoprůměrové studny Záporové pažení Injektážní vrty Sanační vrty Odvodňovací vrty Průzkumné vrty Monitorovací vrty Balneologické vrty (léčivé vody)

Služby

Hloubení velkoprůměrových studní Čištění studní Osazování studní čerpací technikou Provádění vsakovacích jímek Pilotové založení objektů Vrty pro piloty Zřízení výplní pilot Dodání a osazení ocelové výztuže Geodetické vytyčení stavby Hydrogeologické vrty Vrty stavebně-sanační Inženýrskogeologické jádrové vrty Vrty pro tepelná čerpadla Odvoz vyvrtaného materiálu

Kontakty

Telefony

+420 602 323 638 hlavní telefon
+420 222 515 762 Tel.
+420 222 515 762 Fax

Emaily

cihakzakladani@seznam.cz

Odkazy

www.zakladanicihak.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu