Akční nabídka

Popis činnosti

Dräger je přední mezinárodní společnost v oblasti bezpečnostní a zdravotnické techniky a byla založena v roce 1889 v severoněmeckém městě Lübeck. V páté generaci je stále rodinnou firmou vlastněnou rodinou Dräger.
„Technika je život“ je naším základním posláním. Produkty firmy Dräger jsou používány ve všech oblastech kde chrání a zachraňují lidské životy.
Divize Safety nabízí svým zákazníkům široké portfolio výrobků zaměřených na osobní bezpečnost a ochranu zdraví a zahrnuje zejména stacionární a osobní detektory plynů, širokou paletu osobních ochranných pomůcek dýchacích cest – respirátory, masky, filtry. Kompletní vybavení pro hasičské záchranné sbory – dýchací přístroje, včetně vzduchových lahví, helmy, protichemické a protižárové obleky, dílenské a výcvikové systémy. Významnou oblastí je dále detekce alkoholu a drog, kde společnost Dräger nabízí široké spektrum profesionálních i osobních detektorů.

Produkty

respirátory masky filtry dýchací přístroje helmy protichemické a protižárové obleky dílenské a výcvikové systémy stacionární a osobní detektory plynů

Kontakty

Telefony

+420 272 011 852 hlavní telefon
+420 272 011 851 Alt
+420 272 767 414 Fax

Emaily

prodej@draeger.com
servis@draeger.com

Odkazy

www.draeger.com website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu