Ověřená firma

Domov pro seniory Skalice

Poskytujeme sociální služby seniorům.

0 (0 hodnocení)

+420 515 339 157

Popis činnosti

Potřebujete nový domov pro Vaše blízké? Navštivte náš dům pro seniory Skalice.

Náš domov pro seniory poskytuje pobytové služby sociální péče osobám, které se v důsledku svého věku a zdravotního stavu ocitli v nepříznivé sociální situaci, kterou nejsou schopni překonat ve vlastním prostředí ani za pomoci jiných typů sociálních služeb nebo rodiny a potřebují pravidelnou pomoc při zajišťování svých potřeb s cílem zachovat a rozvíjet svou soběstačnost, společenské návyky a dovednosti.

Nacházíme se v klidné obci Skalice, vzdálené 25km od města Znojma a 50km od města Brna. Poskytujeme sociální služby s celoročním provozem s kapacitou 70 lůžek, ve třech pavilonech bezbariérově řešených, umožňujících pohyb osobám se sníženou pohyblivostí.

Nabízené služby jsou poskytovány v souladu se standardy a vždy v zájmu klienta, při respektování jeho práv, soukromí a individuálních potřeb.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

sociální služby domov pro seniory domov se zvláštním režimem poskytování ubytování a stravování uživatelů zajištění lékařské péče pro uživatele poskytování ošetřovatelské péče poskytování aktivizační činnosti sociálně terapeutické činnosti poskytování sociálního poradenství

Kontakty

Telefony

+420 515 339 157 hlavní telefon
+420 515 339 910 Alt

Emaily

info@domovskalice.cz

Odkazy

www.domovskalice.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu