Popis činnosti

Stavby Vladimír Švarc - rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů a bytů, hrubé stavby, zemní a výkopové práce, nákladní autodoprava - Domažlice, Klatovy, Plzeň. Zajistíme vše od projektu po kolaudaci.

Rodinné domy na klíč - Domažlice, Klatovy, Plzeň a okolí
Plánujete stavbu rodinného domu na Domažlicku, Klatovsku či Plzeňsku? Hledáte spolehlivou stavební firmu s dobrými referencemi? Obraťte se s důvěrou na domažlickou stavební společnost Vladimír Švarc. Nabízíme vám stavbu rodinných domů na klíč – poskytneme vám kompletní servis od projektu přes zemní práce a vybudování základů, napojení stavby na inženýrské sítě až po samotnou realizaci výstavby. Zajistíme také úpravu okolí vašeho domu, stavíme rovněž bazény, garáže, ploty, pokládáme zámkovou dlažbu. Se stavební firmou Vladimír Švarc budete mít svůj nový dům rychle a bez starostí, přesně podle vašich představ a potřeb.

Rekonstrukce rodinných domů a bytů od A do Z
Důvodů k rekonstrukci domu či bytu může být mnoho. Možná jste starší nemovitost získali od svých příbuzných, možná jste si ji koupili z ekonomických důvodů nebo ve vás vzbudil nadšení její „genius loci“. Anebo chcete po nějaké době změnit tvář svého stávajícího domu či bytu a přizpůsobit své bydlení moderní době. Ať tak či tak, vaším cílem je vyšší kvalita bydlení, a tím i radostnější pocit ze života. Pomůžeme vám vaše sny uskutečnit! Stavby Vladimír Švarc z Domažlic nabízí kompletní rekonstrukce rodinných domů, bytů i jejich částí, rekonstrukce střech, zateplování a izolaci fasád a další stavení práce.

Hrubá stavba s profesionály – sázka na jistotu
Každý máme jiné potřeby – někdo se chce nastěhovat do hotového a zvolí dodání stavby na klíč, jiný si chce celou stavbu domu řídit sám a podílet se na ní. Pro ty, kteří chtějí převzít iniciativu až ve fázi dokončovacích prací a zařizování domu, je ideálním řešením nechat si postavit hrubou stavbu. Na Domažlicku, Klatovsku a Plzeňsku vám tuto možnost nabízí stavby Vladimír Švarc z Domažlic. Postavíme vám hrubou stavbu domu rychle, přesně a z kvalitních materiálů. Hrubá stavba je srdcem domu a na ní záleží úspěch celého stavebního projektu. Proto vsaďte na spolupráci se zkušenými profesionály ze zavedené stavební firmy.

Zemní a výkopové práce DOMAŽLICE a okolí.
Provádíme přípravné práce pro stavby, rozsáhlé výkopové práce, výkopy pro inženýrské sítě, demoliční práce i náročné úpravy rovinných a svahových terénů. Vlastníme pásový bagr se lžící 40, 50 nebo 60 cm i svahovou lžíci a smykový nakladač Bobcat.

Nákladní autodoprava
Nákladní autodoprava pro přepravu zemin a sypkých materiálů nákladním autem DAF na 10 tun. Zajišťujeme přepravu sypkých materiálů (například nakládka a odvoz zeminy, dovoz písku a kameniva). Přistavení kontejneru na zeminu nebo suť.
Jsme schopni Vám převézt velké množství materiálů nebo nadrozměrný náklad, a to vždy v dohodnutém termínu. Složení nebo naložení materiálů s hydraulickou rukou na 3,5 tuny.

Služby

zednické práce včetně dodání materiálů dodáváme stavby na klíč rekonstrukce budov obklady a dlažby zámkové dlažby rekonstrukce bytových jader fasády omítané i zateplené sádrokartony oplocení zemní a výkopové práce

Kontakty

Telefony

+420 776 322 322 hlavní telefon

Emaily

info@stavby-svarc.cz

Odkazy

http://www.stavby-svarc.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu