+420 777 215 317

Main

Popis činnosti

Potřebujete nový zámek či kování? Kontaktujte naši firmu.

Firma Milan Vacovský - kování, zámky, trezory byla založena roku 1992 jako kamenný maloobchod. Zámečnictví Klatovy Vacovský funguje již od roku 1993 a díky dlouholeté spolupráci s dodavateli Vám můžeme nabídnout nejlevnější ceny a prověřenou kvalitu.

Od počátku se specializovala na dveřní kování interiérová a bezpečnostní, okenní kování, visací i dveřní zámky a vložky a další potřeby pro truhláře jako panty, úchytky či dveřní stavěče. Sortiment byl později rozšířen o poštovní schránky, sejfy a trezory, čipové autoklíče a rovněž nabízíme systémy generálního klíče na míru zákazníkům. Od roku 2010 provozujeme také e-shop www.levnekovani.cz.

Náš sortiment zboží zahrnuje všechny druhy dveřního kování, tj. bezpečnostní kování, interiérové kování, hliníkové kování, štítové i rozetové kování. Všechny tyto druhy kování nabízíme v různých povrchových úpravách a různých cenových relacích.

Dále nabízíme trezory a sejfy různých rozměrů a vlastností, otevírané klíčem nebo na číselný kód, vhodné do zdi nebo nábytkové. Firma Zámečnictví Klatovy Vacovský dále nabízí poštovní schránky, visací zámky, zadlabací zámky do dveří.

Můžete si u nás nechat zhotovit i systém generálního klíče a můžete jednoduše odemykat jedním klíčem všechny dveře. Najdete u nás i dveřní panty, různé typy dveřního těsnění, okenní kování, úchytky a věšáky a mnoho dalšího.

Stálým zákazníkům nabízíme věrnostní slevy a truhlářům odebírajícím od nás rovněž velmi zajímavé slevy již od počátku spolupráce.

Zatím poslední novinkou je výroba čipových autoklíčů i pro vozy až do roku výroby 2013 včetně čipových autoklíčů s dálkovým ovládáním.

Těšíme se na Vaši návštěvu. _

Produkty

trezory sejfy klíče zámky kování bezpečnostní kování interiérové kování hliníkové kování štítové i rozetové kování poštovní schránky zadlabací zámky do dveří

Služby

zámečnické práce záruku 14 dní na vrácení peněz e-shop

Kontakty

Telefony

+420 777 215 317 Main
+420 376 310 157 Alt

Emaily

vacovsky.milan@tiscali.cz

Odkazy

http://www.kovani-vacovsky.cz

Hodnocení

  • 100 od , 22.11.2015 01:40
    Spokojenost

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu