SILBA-Elstav s.r.o.

Komplexní stavební práce spojené s výstavbou a rekonstrukcemi průmyslových objektů, bytových a rodinných domů Plzeňský kraj.

0 (0 hodnocení)

+420 377 459 000

Popis činnosti

Chcete stavět nebo rekonstruovat? Neváhejte se obrátit na naši společnost SILBA-Elstav s.r.o.

V oblasti hlavní stavební výroby poskytujeme komplexní stavební práce spojené s výstavbou a rekonstrukcemi průmyslových objektů, bytových a rodinných domů již od roku 1995.

Máme bohaté zkušenosti s prováděním modernizací, revitalizací a adaptací bytových a rodinných domů včetně půdních vestaveb a nástaveb. Samozřejmostí jsou terénní úpravy ploch, pokládky zámkové dlažby a zemní práce, zateplování fasád.

Jsme schopni realizovat developerské projekty z hlediska technického, materiálového i personálního a to nejen z pozice generálního dodavatele stavby, ale i z pozice investora od okamžiku nákupu pozemku, projekčních a rozpočtových prací, vyřízení patřičných oprávnění, zajištění financování formou vlastních i cizích zdrojů až po prodej jednotlivých bytových jednotek.

Naším cílem je nalézt optimální řešení z hlediska poměru kvalita – cena využitím nejmodernějších stavebních technologií a materiálů.

Využijte našich kvalitních služeb a kontaktujte nás.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Občanská a bytová výstavba Stavby inženýrského charakteru Rodinné domy Kanalizační a vodovodní řády Kabelové rozvody

Služby

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Elektroinstalační práce Topenářské a vodoinstalatérské práce Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Projektování elektrických zařízení Pokládky zámkové dlažby Zemní práce Zateplování fasád

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2016 ČSN EN ISO 14001:2016

Kontakty

Telefony

+420 377 459 000 hlavní telefon
+420 377 459 001 Fax
+420 606 687 347 GSM

Emaily

silba@silba.cz

Odkazy

www.silba.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu