Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek - pracovni oděvy

0 (0 hodnocení)

+420 558 432 041

Akční nabídka

Popis činnosti

Vybíráme pracovní a ochranou konfekci, zdravotní oděvy, ložní povlečení, ubrusy a vycházkovou konfekci. Zajišťujeme zhotovení loga na pracovní oděvy formou sítotisku, flockem, nášivkou nebo výšivkou. Dodáváme i rukavice, obuv, trička, drogistické zboží a doplňující sortiment OOPP.

Firma provozuje vlastní pekárnu v Příboře s širokým sortimentem výrobků od krajových specialit, výrobky celozrnné, biopečivo až po různé druhy chlebů. Naší specialitou je výroba kváskového chleba bez chemických přísad a doplňků.

Naše pečivo prodáváme jak ve vlastních prodejnách, tak jim dále zásobujeme například mateřské a základní školy, či domovy důchodců v okolí pekárny.

Produkty

oděvy pracovní oděvy profesní oděvy pro zdravotnictví pečivo chléb

Služby

poskytovatel náhradního plnění šití oděvů

Speciality

Vybíráme pracovní a ochranou konfekci, zdravotní oděvy, ložní povlečení, ubrusy Zajišťujeme zhotovení loga na pracovní oděvy formou sítotisku, flockem, nášivkou nebo výšivkou Dodáváme i rukavice, obuv, trička, drogistické zboží a doplňující sortiment OOPP

Kontakty

Telefony

+420 558 432 041 hlavní telefon
+420 558 432 044 Alt

Emaily

obchod@vkusfm.cz

Odkazy

www.vkusfm.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 15
Út 6 - 15 Dnes
St 6 - 15
Čt 6 - 15
6 - 15

Klíčová slova

náhradní plnění pracovní oděvy ochranné pomůcky šití oděvů pečivo pracovní oděvy Frýdek-Místek ochranné oděvy Frýdek-Místek ložní prádlo Frýdek-Místek pekárna Frýdek-Místek pečivo Frýdek-Místek

Kategorie

Oděvy pracovní Pekař, pekárna, pekařství

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu