MATRIX CZ - Váš servis IT

0 (0 hodnocení)

+420 466 303 160

Main

Popis činnosti

MATRIX CZ s.r.o. Váš servis IT - provádíme opravy, servis a profylaxe počítačů (PC), notebooků (NTB), monitorů, tiskáren, UPS - záložních zdrojů a dalších periferií nejen uvedených značek HP, Canon, APC, Victron, Epson, OKI, Samsung, Benq, Star, Dell, Acer, Asus, MSI, Lenovo a jiné.

Veškeré opravy provádíme v našem servisním středisku v Pardubicích ( po domluvě i na počkání ) nebo přímo doma/v práci u našich zákazníků - běžně v Pardubicích a okolí. Méně častěji potom Servis UPS po celé ČR.

Nejen opravy počítačů a notebooků jsou naší vášní již více než 20 let - jsme tu pro Vás od roku 1999. V našem e-shopu garantujeme nejnižší cenu na internetu v ČR s možností bezplatného vyzvednutí objednaného zboží v naší provozovně v Pardubicích.

Produkty

Nabíječky baterií Tonery a ink. kazety UPS APC repass UPS battery kit APC repass RBC Záložní baterie 6V/12V Repasované tiskárny Repasované záložní zdroje Náhradní díly pro tiskárny

Služby

Servis výpočetní techniky Servis kancelářské techniky Servis UPS Servis tiskáren Servis monitorů Servis zdrojů Servis PC a notebooků Odborný návrh s návaznou projekční činností E-shop Poradenství

Značky

UPS APC Victron Eaton MGE Tiskárny HP Canon Epson STAR Samsung Brother OKI DELL Asus Acer Siemens

Členství v profesních spolcích

Reliability Provider Partner společnosti APC

Kontakty

Telefony

+420 466 303 160 Main
+420 603 889 153 Alt
+420 604 238 869 Mobile

Emaily

servis@matrix-cz.eu

Odkazy

matrix-cz.eu website
matrix-cz.eu/servisni-cinnosti/servis-opravy-profylaxe-pocitacu-a-notebooku.html menu
matrix-cz.eu/e-shop.html order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu