Výkupna druhotných surovin - Kovošrot Sudová

Buďte prospěšní sobě i svému okolí.

100 (1 hodnocení)

+420 731 455 623

Popis činnosti

Kovošrot Sudová

Kovošrot Sudová se zaměřuje na výkup železa, výkup barevných kovů, výkup autobaterií a odvoz šrotu. Provozovnu naleznete v Rokycanech. Na našich webových stránkách se dozvíte veškeré potřebné informace, které k výkupu železa, barevných kovů, autobaterií, akumulátorů a odvozu šrotu potřebujete.

Výkup železa a výkup barevných kovů

Vykupujeme železný šrot od fyzických i právnických osob. Výkup realizujeme v neomezeném množství a ve všech druzích. Nabízíme prodávajícím nejvýhodnější ceny!

Vykupujeme také všechny druhy barevných kovů. měď, mosaz, bronz, hliník, olovo, nikl, nerez a zinek. Na našich webových stránkách naleznete přesný výpis předmětů z barevných kovů, které vykupujeme.

Co do vykupovaného odpadu patří a co nepatří?

Kovový odpad nesmí obsahovat zdraví škodlivé látky, výbušné látky, látky vyzařující nebezpečné záření, předměty s uzavřenými dutinami.

Vykupovaný šrot smí obsahovat viditelné stopy oleje, olejových emulzí, mazadla či vazelíny v zanedbatelném množství, takže nebude odkapávat.

Výkup autobaterií a odvoz šrotu

Mezi další zaměření našeho kovošrotu patří výkup autobaterií. Pokud se chcete zbavit autobaterie, tak jste na správném místě. Nejen, že obdržíte finanční hotovost, ale také pomůžete životnímu prostředí. Nevyhazujte nepotřebnou autobaterii do kontejneru nebo do přírody, přivezte ji k nám. Přijde vám výkup baterií zbytečný či zanedbatelný? Autobaterie obsahují elektrolyt, gelové náplně, louh a mnoho dalších nebezpečných náplní. Tyto náplně mohou z autobaterie vytékat a můžete tak ohrozit životní prostředí a tím i Vás.

Odvoz šrotu je další možností jak ochránit životní prostředí a získat hotovost do své peněženky. Odvoz šrotu vám dává jistotu správné a ekologické recyklace. Šrot je vnímán jako zvláštní opad, který nesmí být odstraňován do běžného domácího odpadu. Možná i vy právě nevíte kam se šrotem, který skladujete. Objednejte si odvoz šrotu, udělejte si místo pro potřebné věci, získejte peníze a šetřete životní prostředí.

Zavolejte nebo pošlete email do našeho Kovošrotu Sudová a domluvte si výkup železa, výkup barevných kovů, výkup autobaterií a nebo odvoz šrotu.

Produkty

železný šrot kovošrot barevné kovy

Služby

sběr druhotných surovin odpady kovový odpad výkup akubaterie, barevné kovy (mosaz, měď, hliník) výkup šrotu, železa, nerezu, dráty, olova, akubaterie odvoz výkup akumulátorů výkup druhotných surovin

Kontakty

Telefony

+420 731 455 623 hlavní telefon

Emaily

firma@kovosrotsudova.com

Odkazy

www.kovosrotsudova.com website

Hodnocení

  • 100 od , 02.02.2017 10:44
    Spokojenost.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu