DAP - LIBEREC a.s.

Čerpáme z více než dvacetiletých zkušeností v oborech klimatizace a vzduchotechniky. Služby nabízíme od návrhu až pod konečnou realizaci.

0 (0 hodnocení)

+420 485 151 121

Main

Popis činnosti

Naše firma se zabývá vzduchotechnickým a klimatizačním zařízením, a to od návrhu až po jeho konečnou realizaci.

Co do typu provádíme veškerá vzduchotechnická zařízení od technologické a prašné vzduchotechniky pro textilní průmysl (např. Schőeler Křešice, HOFLANA Liberec), přes obchodní střediska (KAUFLAND Trutnov, Billa Jablonec a Liberec), až po vzduchotechniku čistých prostorů (např. nemocnice Frýdlant).

Kromě vzduchotechnických zařízení montuje naše firma i komfortní klimatizaci (např. zařízení pro budovy Komerční banky v Liberci a Jablonci). Firma se postupně vybavila novou výrobní a montážní technikou, s jejíž pomocí je schopna zvládnout i vysoce složité zakázky.

Při požadavku na komplexní dodávky spolupracujeme s mnoha firmami v oborech měření a regulace, ústředního vytápění, zdravotechniky, plynu a chlazení, u nichž máme lety spolupráce ověřenou kvalitu práce (např. Johnson Controls, Cinett apod.), avšak v případě požadavku investora se nebráníme spolupráci s jinými firmami.

Naše firma spolupracuje se zahraničními firmami (GEA, Robatherm, VTS Clima a dalšími) a kromě tuzemského (JANKA, CIC) je schopna dodat a nainstalovat jakékoli zahraniční zařízení.

Naše firma například namontovala klimatizační a vzduchotechnická zařízení pro budovy Komerční banky v Liberci a Jablonci n. Nisou, kde se jednalo o špičkové systémy VRV japonské firmy DAIKIN, dále pak obchodní centrum Kaufland, kam jsme dodávali vzduchotechnické jednotky GEA.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Vzduchotechnika: Filtry vzduchu Tlumiče hluku Výměníky tepla Odvlhčovače vzduchu Zvlhčovače vzduchu Potrubí pro rozvod vzduchu Klimatizace Tepelná čerpadla Výrobníky chladné vody Vodní chladicí systémy

Služby

Dodávka a montáže zařízení Poradenská činnost Projektové práce Vypracování cenové nabídky Čištění klimatizace, dezinfekce Záruční a pozáruční servis Kontrola revize požárních klapek

Značky

Daikin Toshiba Panasonic Midea LG electronics Stiebel Eltron Mitsubishi

Certifikáty

Daikin VRV Zacházení se skleníkovými plyny a regulovanými látkami ISO 9001:2009 Prověřená společnost Daikin SPLIT & SkyAir

Kontakty

Telefony

+420 485 151 121 Main
+420 485 151 080 Alt
+420 485 151 058 Fax
+420 485 151 073 Mobile

Emaily

dap-liberec@volny.cz

Odkazy

www.dap-liberec.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu