ASN HAKR Brno s.r.o. - Autocentrum HAKR

Ucelený sortiment výrobků, které Vám pomůžou bez větších obtíží přepravit Váš náklad tam, kam potřebujete.

0 (0 hodnocení)

+420 777 347 000

Main

Popis činnosti

​Firma ASN Hakr Brno s.r.o. zahájila svou činnost v roce 1992 výrobou střešních nosičů kol. Dalšími produkty firmy byly střešní nosiče pro vozy ŠKODA a příčné nosiče pro vozy s hagusy (s podélníky).

V roce 1995 rozšířila své portfolio o výrobu nosičů lyží a v roce 1997 firma pořídila první strojní vybavení a přijala nové zaměstnance. Od roku 2000, kdy firma koupila výrobní areál v Újezdě u Brna, zvětšila svou nabídku výrobků o střešní boxy. V následujících letech rozšířila nabídku výrobků o nosiče kol na tažné zařízení a střešní nosiče pro zahraniční vozy.

V současnosti firma zaměstnává přibližně 40 zaměstnanců a svou nabídku neustále rozšiřuje v souladu s novými trendy. Zboží nabízí zákazníkům mimo jiné ve firemních prodejnách v Brně, Ostravě a Praze.

Všechny naše výrobky, které můžete zakoupit v našem e-shopu (nosiče kol, střešní nosiče, nosiče lyží a nosiče kol na tažné zařízení), jsou testovány atesty TÜV SÜD pro automobily a příslušenství. Střešní boxy navíc i na tzv. „Crash test“.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Střešní nosiče Střešní boxy Nosiče na tažné zařízení Nosiče kol Nosiče lyží Náhradní díly Sněhové řetězy Komponenty střešních nosičů

Služby

Výroba a prodej střešních nosičů Velkoobchody Nástrojárna

Značky

Hakr Thule Atera Kamei Mont Blanc HAPRO

Kontakty

Telefony

+420 777 347 000 Main

Emaily

ostrava@hakrbrno.cz

Odkazy

www.hakrbrno.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu