Ověřená firma

Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví

"Jsme partneři, naším posláním je pomáhat, Vaším žít.“

100 (1 hodnocení)

+420 466 680 127

Příjmová ambulance

Popis činnosti

LDN je určena nemocným bez ohledu na věk, u kterých je nutná dlouhodobá léčebná, rehabilitační a ošetřovatelská péče, a to v rozsahu, který není možno zabezpečit ambulantně nebo v domácím prostředí.

Hlavním zaměřením léčebny je poskytování specializované zdravotní péče zaměřené především na doléčení po stadiu vzplanutí akutních stavů, ošetřovatelskou a rehabilitační péči o osoby trpícími dlouhotrvajícími chorobami Do léčebného procesu jsou přijímáni pacienti, u kterých je nutná dlouhodobá rehabilitační nebo následná péče.

Krédem našeho zařízení je bezpečnost a kvalita poskytované péče, s etickými principy a dodržováním morálních zásad ze strany všech zaměstnanců, při zachování priority efektivnosti, účelnosti a bezpečnosti lékařské a ošetřovatelské péče s minimalizací rizikových projevů.
LDN Rybitví poskytuje péči:
- následnou
- léčebnou
- komplexní ošetřovatelskou
- rehabilitační
- sociální
- zdravotně sociální službu
- zdravotní dopravní službu

Uspokojování duchovních potřeb našich pacientů/klientů zajistí naše koordinátorka.

Jsme tým profesionálních a nadšených lidí s cílem pečovat o pacienta/klienta, který je centrem našeho zájmu, k jeho maximální spokojenosti. Snaha poskytovat kvalitní zdravotní a sociální péči, jasně definovanou standardy, vede LDN k úsilí o udržení akreditace jako vyhodnocení poskytování kvalitní a bezpečné péče externím auditem.

Naším cílem je v rámci Vašeho onemocnění obnova a stabilizace fyzických a psychických sil. K tomuto cíli nás společně dovede spolupráce mezi personálem našeho zařízení a Vámi.

Služby

léčebna dlouhodobě nemocných zdravotní služby sociální služby sociální poradenství následná péče pobytové služby dopravní zdravotní služba rehabilitace

Certifikáty

certifikát kvality poskytovaných služeb

Kontakty

Telefony

+420 466 680 127 Příjmová ambulance
+420 469 779 705 Recepce LDN
+420 774 909 078 Sociální pracovnice
+420 466 680 326 Fax

Emaily

info@ldn-rybitvi.cz

Odkazy

www.ldn-rybitvi.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 28.07.2015 09:59
    Slušné.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu