Ověřená firma

Prague Andy's Laundromat

V Korunní ulici číslo 14 pereme Vaše prádlo od poloviny třicátých let minulého století.

0 (0 hodnocení)

+420 733 112 693

Popis činnosti

Prague Andy´s Laundromat je prádelna s nejstarší historií v Praze, působí na trhu od roku 1994. Prádelna nabízí samoobslužné praní a čištění prádla na zakázku s možností vymandlování a vyžehlení osobního prádla. Pro naše klienty máme k dispozici 8 pětikilových, 6 devítikilových praček a odpovídající množství sušiček.

Samoobslužná prádelna je pro studenty ideálním řešením problému, jak vyprat a nemuset kupovat drahou a těžkou pračku. Turisté a lidé dočasně žijící v Praze jsou nejčastějšími zákazníky naší prádelny. Laundromat je koncept známý zejména v USA, ale služby samoobslužné prádelny používají návštěvníci všech národností.

Sháníte prádelnu a čistírnu, kde si můžete vyprat své prádlo sami? Jste na cestách a potřebujete vyprat, pokazila se Vám pračka, sháníte možnost vyprání? Pak nás navštivte a staňte se našimi stálými zákazníky. Věříme, že budete spokojeni. Na recepci se dohovoříte ANGLICKY, NĚMECKY a samozřejmě ČESKY.

Otevřeno máme 365 dní v roce, včetně svátků a nedělí. Nápoje a internet jsou ZDARMA. Během samoobslužného praní a vysoušení prádla strávíte v prádelně zhruba jednu až dvě hodiny. Tuto dobu si můžete zpříjemnit surfováním na internetu, který je pro naše klienty zcela zdarma. Současně Vám bude nabídnuta domácí káva nebo čaj dle Vaší chuti a přání – opět zadarmo. K dispozici jsou Vám také časopisy a knihy.

Nabízíme i chemické čištění a express zakázky do 24 hod. s příplatkem.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

Samoobslužná prádelna Prádelna pro studenty Prádelna pro penzisty Internet v objektu Prádelna pro turisty Prádelna pro návštěvníky Prahy Prádelna pro celebrity Prádelna pro filmové štáby Nápoje Chemické čištění Express zakázky

Kontakty

Telefony

+420 733 112 693 hlavní telefon
+420 222 510 180 Tel.

Emaily

info@praguelaundromat.cz

Odkazy

www.praguelaundromat.cz
instagram/pragueandyslaundromat

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po zavřeno
Út zavřeno
St zavřeno
Čt zavřeno
zavřeno Dnes
So zavřeno
Ne zavřeno

Poslední zákazníky přijímáme v 19:00

Klíčová slova

samoobslužná prádelna samoobslužné praní americká prádelna praní a vysoušení prádla praní prádla prádelna Praha samoobslužná prádelna Praha zakázkové praní Praha mandlování Praha žehlení Praha praní prádla Praha samoobslužné praní Praha vysoušení prádla Praha prádelna pro studenty prádelna pro turisty prádelna pro filmové štáby prádelna pro penzisty Praha express zakázky Praha

Kategorie

Prádelny Prádlo Mandl. prádla, žehlení a napínání záclon

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu