Roman Bortlík - Aresy

V jednoduchosti je kouzlo.

0 (0 hodnocení)

+420 603 328 214

Main

Popis činnosti

Potřebujete revizi elektroinstalace, elektrického zařízení? Chcete vyrobit ovládací řídicí jednotku, řízení pohonu stroje, repasi stávajícího stroje pro Vaši výrobu? Potřebujete projektovou dokumentaci elektro? Obraťte se na Aresy z Olomoucka!

Nabízíme elektrorevize bez omezení, projekty, návrhy a realizace automatizace strojů a výrobních linek, výrobu jednoduchých strojů, zpracování dokumentace, servis a opravy. Rozsah je bez omezení, s výjimkou činností výslovně zakázaných.

Projekty automatizace, jednoduchých strojů, řídicích jednotek atd. konzultujeme přímo u zákazníka. Revize elektro provádíme bez omezení po celé Moravě a Čechách, přijímáme zakázky i do zahraničí.

Produkty

Elektroinstalace Elektrospotřebiče Jímací soustavy Hromosvody Jednoduché stroje Výrobní linky Řízení pohonů Rozvodny a transformátory VN/NN Svářecí stroje Spotřebiče a ruční nářadí Osvětlení Antistatické podlahy Čidla, snímače a pohony Solární panely a kolektory

Služby

Elektropráce Měření elektrických veličin i neelektrických Servis a opravy mycích linek Projekce elektro Výroba jednoduchých strojů, výrobních linek, řízení pohonů Revizní kontroly Protokoly působení vnějších vlivů Služby elektrotechnika

Kontakty

Telefony

+420 603 328 214 Main

Emaily

bortlik@aresy.cz
bortlik@medialine.cz

Odkazy

http://www.aresy.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu