Ověřená firma

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy – dislokované pracoviště Sadská

Pomoci, porozumět, postarat se.

0 (0 hodnocení)

+420 325 594 473

Popis činnosti

Poskytujeme jak akutní psychiatrickou péči, tak i následnou, dále protialkoholní, detoxifikační, resocializační a ochrannou léčbu psychiatrickou i sexuologickou.

Oddělení má kapacitu 87 pacientů a tvoří je dvě budovy v blízkosti lesa a jezera. K areálu patří i velká zahrada, budova pro pracovní terapii a obslužný provoz. Pokoje jsou většinou po třech, výjimečně více lůžkách.

Budovy nejsou řešeny bezbariérově, proto lze přijímat pouze mobilní pacienty. Délka pobytu není předem pevně stanovena, řídí se stavem pacienta a obvykle se pohybuje mezi 4-8 týdny. Během pobytu jsou možné pravidelné vycházky a propustky.

Dislokované pracoviště spadá pod Psychiatrickou nemocnici Kosmonosy. Na pozemcích nemocnice je provozována hiporehabilitace a další terapeutické aktivity. Psychiatrická ambulance je také v Žižkově ulici v Mladé Boleslavi.

Oddělení se organizačně člení do dvou stanic. Stanice A je zaměřena na léčbu mladších pacientů spíše s neurotickými a reaktivními stavy či osobnostními dekompenzacemi. Stanice B je určena převážně pro léčbu starších pacientů s počínajícími organickými změnami mozku a afektivními poruchami vyššího věku.

Obrátit se nás můžete na našich pracovištích.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Farmakoterapie Psychoterapie Režimová léčba Arteterapie Fototerapie Relaxace Muzikoterapie

Služby

Hospitalizační léčba Léčba duševních poruch Psychiatrická lůžková péče Somatická a ošetřovatelské péče Zdravotní starostlivost Terapeutické aktivity Zdravotně-sociální pracovnice Rehabilitace

Kontakty

Telefony

+420 325 594 473 hlavní telefon
+420 325 594 474 Tel.
+420 325 594 559 Fax

Emaily

hts@lsadska.cz
pavla.jahodova@pnkosmonosy.cz

Odkazy

www.plkosmonosy.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu