Psychiatrická nemocnice Kosmonosy

Pomoci, porozumět, postarat se.

0 (0 hodnocení)

+420 326 715 711

Popis činnosti

Na severní hranici Mladé Boleslavi navazuje městečko Kosmonosy, v jehož katastru se nalézá po pražských Kateřinkách nejstarší psychiatrické zařízení v českých zemích.

Jsme psychiatrická nemocnice s 600 lůžky v příjemném okolí, v blízkosti Českého ráje a v těsném sousedství Mladé Boleslavi. Dobré spojení po dálnici do Prahy a Liberce. Máme i detašované pracoviště v Sadské u Nymburka.

Poskytujeme jak akutní psychiatrickou péči, tak i následnou, dále protialkoholní, detoxifikační, resocializační a ochrannou léčbu psychiatrickou i sexuologickou.

Máme akreditaci pro specializační vzdělávání v oborech psychiatrie, sexuologie, gerontopsychiatrie a návykové nemoci. V areálu Kosmonosy se nachází pavilony pro hospitalizační léčbu a pavilon s odbornými ambulancemi. V pavilonu S se dále nachází laboratoř a kulturní sál.

Na pozemcích nemocnice je provozována hiporehabilitace a další terapeutické aktivity. K Psychiatrické nemocnici Kosmonosy náleží také dislokované pracoviště Sadská se dvěma odděleními. Psychiatrická ambulance je také v Žižkově ulici v Mladé Boleslavi.

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy získala v květnu 2010 certifikát kvality a bezpečí poskytovaných služeb a v projektu Ministerstva zdravotnictví "Kvalita očima pacientů." se umístila na velmi hezkém 3.místě mezi hodnocenými zařízeními.

Obrátit se nás můžete na našich pracovištích.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Arteterapie Muzikoterapie Pracovní terapie Hiporehabilitace Elektrokonvulzivní terapie Canisterapie

Služby

Hospitalizační léčba Léčba duševních poruch Psychiatrická lůžková péče Somatická a ošetřovatelské péče Zdravotní starostlivost Terapeutické aktivity Rehabilitace Lékařská knihovna Laboratoř Kulturní sál Kavárna

Kontakty

Telefony

+420 326 715 711 hlavní telefon

Emaily

sekretariat@plkosmonosy.cz
podatelna@pnkosmonosy.cz

Odkazy

www.pnkosmonosy.cz/

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu