Ověřená firma

Klavík Jiří JUDr., Ing. - advokát

0 (0 hodnocení)

+420 460 000 633

Akční nabídka

Popis činnosti

Advokátní, auditorská a účetní kancelář v Chrudimi.

Naše advokátní a auditorská kancelář poskytuje široké spektrum služeb, které jsou zaměřeny na advokacii, audit a účetnictví. Kancelář naleznete v centru města Chrudim v okrese Pardubice, ale své služby poskytujeme po celém Pardubickém kraji.

Právní, účetní a auditorské služby poskytujeme již od roku 1994. Vycházíme z individuálních požadavků našich klientů tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku při respektování právních, daňových a účetních hledisek. Komplexnost právních, auditorských a účetních služeb je spojena s vysokou profesionalitou, odborností a flexibilitou.

Advokátní kancelář se specializuje zejména na obchodní a daňové právo včetně zastupování před soudy a finančními úřady. Současně se zabývá právním poradenstvím a zastupováním před soudy v rámci občanského, pracovního, správního a rodinného práva. Dále se specializuje na úpravu lidských práv. Naše kancelář má rozsáhlé zkušenosti se zastupováním klientů v insolvenčním a trestním řízení.

Naše auditorská a účetní kancelář se specializuje zejména na průběžné audity podnikatelských subjektů, daňové poradenství a účetnictví. Dále zajišťuje vedení podvojného účetnictví pro podnikatele a daňové evidence (dříve jednoduchého účetnictví). Současně zpracovává daňová přiznání k dani z příjmů fyzických a právnických osob také v prodloužené lhůtě šesti měsíců, neboť advokát má stejné postavení jako daňový poradce.

Služby kanceláře:

- daňové poradenství a daňové právo,
- obchodní právo,
- občanské právo,
- pracovní právo,
- trestní právo,
- vedení účetnictví a daňové evidence,
- audit

Služby

daňové poradenství obchodní právo občanské právo pracovní právo trestní právo vedení účetnictví a daňové evidence audit advokátní kancelář

Kontakty

Telefony

+420 460 000 633 hlavní telefon

Odkazy

www.advokat-chrudim.cz website

Kontakty

Klíčová slova

advokát Chrudim auditor Chrudim účetnictví Chrudim daně Chrudim advokát Pardubice daně Pardubice auditor Pardubice advokátní kancelář auditorské služby

Kategorie

Advokáti

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu