Turoň Jiří Ing. - auditor, daňový poradce

0 (0 hodnocení)

+420 596 813 951

Popis činnosti

Zabýváme se komplexní účetní, daňovou a rozpočtovou problematikou nevýdělečných organizací, zejména územních samosprávných celků a jimi zřizovaných organizací, popřípadě jiných právnických osob.

V oblasti daní se zabýváme řešením daňových záležitostí, zpracováním a podáním daňových přiznání k dani z příjmu právnických osob a prověřováním již podaných daňových přiznání a případným zpracováním dodatečných daňových přiznání. V oblasti daní pro obce provozující podnikatelskou činnost provádíme poradenství a metodickou činnost v oblasti DPH, včetně zpracování daňových přiznání k DPH a zpracování metodiky účtování DPH. V oblasti aplikace zákona o finanční kontrole nabízíme provádění veřejnoprávních kontrol u zřízených organizací i příjemců dotací, zpracování kontrolních řádů dle zákona 320/2001 Sb., prověřování účinnosti řídící kontroly a její vazby na účetnictví.

Nabízíme spolupráci při zpracování rozpočtového výhledu, včetně pomoci při správném zatřídění jednotlivých příjmů, výdajů a financování dle rozpočtové skladby. Poskytujeme metodickou pomoc při zřizování a rušení, popř. transformaci příspěvkových organizací. Více na www.turon.cz.

Služby

auditor daňový poradce

Kontakty

Telefony

+420 596 813 951 hlavní telefon

Emaily

jiri@turon.cz

Odkazy

www.turon.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 17
Út 8 - 17
St 8 - 17
Čt 8 - 17
8 - 17

Klíčová slova

auditor Havířov daňový poradce Havířov daňová přiznání Havířov

Kategorie

Daňové poradenství

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu