FISPOGROUP

Prodej, servis a speciální úpravy průmyslové úklidové a čisticí techniky.

100 (1 hodnocení)

+420 261 219 860

bezplatná linka

Akční nabídka

Popis činnosti

Fispogroup - Výhradně český dodavatel v oblasti čisticí a úklidové techniky nabízí nejširší výběr produktů pro všechny typy provozů a odvětví. V portfoliu firmy Fispo naleznete vysavače - do kanceláře, domácností, do malých, středních, velkých i speciálních provozů. Extraktory, čističe koberců, parní čističe, jednokotoučové mycí a čistící stroje. Do portfolia divize Fispo patří také mycí stroje s chodící či sedící obsluhou a velké zametací stroje pro náročné provozy. Naleznete také vysokotlaké čisticí stroje - studenovodní bez ohřevu, horkovodní s ohřevem, stacionární i speciální. Fispo svým zákazníkům nabízí také spoustu dalších produktů pro oblast úklidu – úklidové vozíky, čisticí prostředky a úklidovou chemii včetně sanitárních potřeb. Společnost Fispo disponuje servisním zázemím a nabízí servis úklidové a čistící techniky v rámci celé České republiky díky síti poboček.

Produkty

Vysavače do kanceláře Vysavače do běžných provozů vysavače pro speciální provozy, extraktory manuální extraktory automatické, parní čističe pro provozy jednokotoučové mycí stroje mycí stroje se sedící obsluhou mycí stroje s chodící obsluhou zametací stroje se sedící obsluhou zametací stroje s chodící obsluhou vysokotlaké čistící stroje – horkovodní studenovodní stacionární speciální.

Značky

DEC Delfin IPC cleaning Coynco Sprintus Tecnomec Tecnovap ZVG IPC

Kontakty

Telefony

+420 261 219 860 bezplatná linka
+420 606 657 161 mobilní telefon

Emaily

info@fispo.cz

Odkazy

www.fispo.cz
www.fisposervis.cz
www.fispogroup.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 10.07.2014 20:44
    Maximální kvalita, vynikající služby, servis.

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 16
Út 7:30 - 16
St 7:30 - 16
Čt 7:30 - 16
7:30 - 16

Klíčová slova

úklidové stroje čisticí stroje zametací stroje tlakové čističe průmyslové vysavače mycí stroje centrální průmyslové vysavače profesionální vysavače

Kategorie

Úklidové stroje Čisticí přístroje a zařízení

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu