Broumovské stavební sdružení s.r.o.

Stavební, projektová, inženýrská činnost a nákladní autodoprava.

0 (0 hodnocení)

+420 491 523 543

Main

Popis činnosti

Broumovské stavební sdružení s.r.o. je soukromá stavební společnost. Vlastníme i projektovou a inženýrskou kancelář, zastoupenou profesionálním týmem projektantů, kteří dokáží zákazníkům zajistit kompletní servis všech projektových služeb, zahrnující zpracování projektových dokumentací, zajištění povolení stavby, spolupráci při realizaci stavby až po její kolaudaci.

Součástí společnosti je i vysoce výkonný vozový park – autodoprava, který nabízí zákazníkům zemní práce, výkopové práce, dovoz a převoz všech druhů materiálů, včetně nakládky a vykládky. V rámci vytížení našich vozidel dopravujeme štěrky i písek z lomů přímo k zákazníkovi. V zimním období jsme schopni zajistit vyhrnování, nakládání a odvoz sněhu. Nově provádíme dopravu a zemědělské služby.

V rámci svých služeb nabízíme i možnost uložení stavebních odpadů na své recyklační středisko, kde jsou tyto odpady následně recyklovány pro další vhodné materiálové využití.

V neposlední řadě pro potřeby zákazníků společnost zřídila i půjčovnu nářadí, ve které si zákazník může vybrat z velkého množství nářadí a zařízení, zahrnující i lešení a bednění. Nabízíme průmyslové odvlhčovače, vibrační desky a pěchy, řezačky spár, válce, kompresory, ale i pronájem a dopravu systémového lešení a bednění.

Základním podnikatelským a strategickým cílem společnosti Broumovské stavební sdružení s.r.o. je dosahovat spokojenosti zákazníka, spočívající zejména v maximální kvalitě služeb a v příznivých cenových relacích.

Nabízíme také zimní úklid sněhu pro města, obce, soukromé subjekty a společnosti. Úklid sněhu provádíme v Broumově a okolí. Zajišťujeme úklid sněhu z chodníků, zpevněných ploch, parkovišť, příjezdových cest, benzínových čerpacích stanic atp.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Hydraulické hadice

Služby

Stavební činnost Projektová činnost Inženýrská činnost Nákladní autodoprava Půjčovna nářadí a mechanizace Recyklační středisko Zimní údržba – úklid a odvoz sněhu Výroba a prodej hydraulických hadic

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2009 ČSN EN ISO 14001:2005 ČSN OHSAS 18001:2008

Kontakty

Telefony

+420 491 523 543 Main
+420 491 523 544 Alt
+420 491 523 545 Mobile

Emaily

bssbroumov@bssbroumov.cz

Odkazy

http://www.bssbroumov.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu