Ověřená firma

Město Planá

Město leží na rozhraní pohoří Český les, Slavkovský les a Tepelská vrchovina.

0 (0 hodnocení)

+420 374 752 911

Popis činnosti

Městský úřad Planá poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Provozujeme elektronickou podatelnu a el. úřední desku, které pomáhají snadněji občanům komunikovat s úřadem. Využít můžete také služby Czech POINT.

Město Planá leží na rozhraní pohoří Český les, Slavkovský les a Tepelská vrchovina. Ve městě samém a jeho částech žije v současné době cca 5 400 obyvatel. Je zde poliklinika, nemocnice následné péče, mateřská škola, 2 základní školy, střední odborná škola, základní umělecká škola, pošta, pobočky dvou bank, pojišťovna, veřejná knihovna, 2 domy s pečovatelskou službou, galerie výtvarného umění, kino, 2 fotbalová hřiště, lehkoatletický stadion, tenisové kurty, koupaliště, hornické muzeum.

Na své si přijdou i milovníci koní a na nedalekém letišti se rozvíjí nabídka služeb pro zájemce o provozování leteckého sportu.

V posledních letech se město stalo "Mekkou" milovníků výtvarného umění. Vedle soukromé Plánské galerie působí městská galerie ve věži. Pravidelně promítá městské kino a jsou pořádány i další kulturní akce pro nejširší veřejnost.

Služby

Správa města E-podatelna Czech POINT Sportovní kluby Infocentrum Městská policie

Kontakty

Telefony

+420 374 752 911 hlavní telefon
+420 374 752 929 Fax

Emaily

podatelna@muplana.cz

Odkazy

www.plana.cz

Facebook

Kontakty

Pracovní doba radnice:

Po 7:30 - 17
Út 6:30 - 15:30 Dnes
St 7:30 - 17
Čt 6:30 - 14
6:30 - 13:30

Klíčová slova

městský úřad Planá úřad podatelna starosta infocentrum Planá město Planá podatelna Planá e-podatelna Planá starosta Planá czech point Planá infocentrum Planá kino Planá knihovna Planá galerie Planá památky Planá kultura Planá koupaliště Planá spolky Planá církev Planá

Kategorie

Úřady krajské, městské a obecní, magistráty Ostatní úřady a instituce

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu